Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З метою удосконалення процесу вивчення іноземної мови здобувачами вищої освіти на факультеті № 2 (м. Маріуполь) з початку 2019-2020 н.р викладачами кафедри гуманітарних дисциплін була забезпечена робота курсантів на сайті безкоштовного проєкту з вивчення англійської мови в рамках соціального проєкту «Lingva.Skills». Олена Волік та Олена Мамонова на постійній основі проводили факультативні заняття та консультації з курсу, звертаючи увагу на лексичні та граматичні особливості курсу, надаючи індивідуальні консультації кожному курсанту.

Безкоштовна онлайн-платформа Lingva.Skills – інноваційна та ефективна система для кожного, хто бажає навчитись вільно спілкуватись англійською мовою! Вона розроблена на базі Головного територіального управління юстиції. Наразі це наймасовіший освітній проєкт в Україні. За його допомогою безкоштовно вивчають англійську по всій країні держслужбовці, школярі, студенти, підприємці, будь-які організації, соціальні категорії населення.

Мета проєкту – надати можливість кожному українцю безкоштовно вивчати іноземні мови. Ті, хто зареєструвався на онлайн-платформі , мають можливість навчатись на рівнях А1-А2 та В1-В1+. За результатами проходження уроків та тестування учасники, які виконали всі вимоги курсу, мають можливість одержати сертифікат знання англійської мови.

Метод «Лінгва» пропонує опрацювання граматичних шаблонів на величезному виборі прикладів і ситуацій в рамках наступних вправ: аудіювання: прослухати і скласти із запропонованих слів (присутні дистрактори) цільові речення; граматичні шаблони: скласти із запропонованих слів (присутні спеціально підібрані дистрактори) речення, подане українською мовою, за шаблоном, що його подано над вправою; написати англійською мовою речення подане українською за шаблоном, що подано над вправою.

Використовується система повторення пройденого матеріалу за алгоритмом SuperMemo-5. Кожен приклад супроводжується графічним зображенням, що відповідає змісту вправи. Курс (А1-А2-В1-В1+) складається з 300 уроків, що містять близько 17000 прикладів. Використовується система «гейміфікації» (запровадження ігрових методик в освітньому процесі) та нараховуються бали за правильні відповіді. Існує система вхідного діагностичного тестування та вихідного тестування на відповідність цільовим навичкам. Методика орієнтована на формування звички активного і правильного використання мови в контексті повсякденного спілкування.

Майже 90% здобувачів вищої освіти (у тому числі, хто не вивчає іноземну мову) на факультеті №2 на кінець травня 2020 року виконали вимоги курсу Соціального проєкту «Lingva.Skills».

Завдяки чіткій роботі команди «Lingva.Skills були виявлені фальсифікації сертифікатів, а також через карантинні заходи» відправка сертифікатів була тимчасово призупинена. Дякуємо команді «Lingva.Skills» за якісну роботу та очікуємо сертифікати!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Кафедра гуманітарних дисциплін