Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Діяльність у напрямку довузівської підготовки абітурієнтів факультет № 3 (юридичний) розпочав у жовтні 2017 року.

Довузівська підготовка абітурієнтів має стратегічне значення для інституту, тому крім отримання додаткових знань для здачі Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) слухачі курсів отримують профорієнтаційну продукцію та інформацію про умови вступу до інституту як на бюджетну так і контрактну форму навчання.

Головне завдання курсів довузівської підготовки - якісна підготовка слухачів підготовчих курсів до проходження Зовнішнього Незалежного Оцінювання навчальних досягнень у формі тестування з предметів: історія України, українська мова та література, іноземна мова, математика. Навчання на підготовчих курсах допомагає майбутнім абітурієнтам поповнити й систематизувати знання із загальноосвітніх предметів та вирішити завжди важке питання вибору майбутньої професії.

Довузівська підготовка в ДЮІ МВС України - це реальна можливість не тільки швидко і якісно скласти ЗНО та повноцінно підготуватися до навчання у вищому навчальному закладі, але й одразу ж вирішити питання вибору професії – одного з найважливіших кроків у житті кожної людини.

Навчання на підготовчих курсах є психологічною адаптацією до навчання в закладі вищої освіти, яка забезпечується шляхом використання університетських форм навчальних занять, більш високого наукового рівня профільних дисциплін, що вивчаються на курсах, спілкування з викладачами інституту.

Колосальний досвід викладачів Донецького юридичного інституту, відповідні умови навчання, традиції одного з кращих юридичних закладів вищої освіти – зможуть забезпечити становлення високопрофесійного юриста чи правоохоронця.

Для слухачів, які бажають глибше вивчити окремі дисципліни, на базі кафедр інституту функціонують наукові гуртки, що дозволять доповнити фундаментальні знання, отримані під час курсів.

 

Напрями  діяльності:

  • підготовка до складання Зовнішнього Незалежного Оцінювання на основі повної загальної середньої освіти на курсах з української мови та літератури, історії України, математики, іноземної мови (терміни навчання: 3 місяці);
  • підготовка слухачів до складання ЗНО зі спеціальності «Право» на основі освітнього ступеня «бакалавр»;
  • адаптація майбутніх здобувачів вищої освіти до умов навчання в інституті;
  • формування якісного контингенту здобувачів вищої освіти інституту.

 

 Контактний телефон:  (097) 812-06-28