Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Фонд загальної бібліотеки ДЮІ постійно поповнюється не тільки завдяки нашим науковцям та викладачам, які друкують свої монографії та підручники, а також завдяки зовнішнім друзям.

Нещодавно, якраз напередодні 60-річчя від дня заснування нашого закладу вищої освіти, до Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України завітала начальниця відділення зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції  в м. Кривий Ріг капітан поліції  Юлія Цуркаленко, яка люб’язно передала у фонд загальної бібліотеки 15 книг «Взаємодія поліції та громади. Досвід відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції».

Видання, які було підготовлено та видано Канадсько-українським проєктом розвитку поліції (CUPDP) за сприяння Міністерства закордонних справ Канади, — збірка матеріалів, що описують найкращі практики взаємодії Патрульної поліції України із мешканцями українських міст, які вдалося набути з 2016 року.

Книги змістовно та на реальних прикладах розповідають наскільки дієвою й результативною є робота патрульних поліцейських, які у своїх містах впроваджують філософію community policing. Якщо ж зазирнути глибше, то між рядків можна побачити як за кожною історією стоять реальні люди, які разом із поліцейськими розбудовують безпечне середовище у своїх містах, на вулицях та прибудинкових територіях.

Приклади, викладені у збірниках, будуть корисними для застосування іншими підрозділами Національної поліції України, які мають на меті реалізацію принципів взаємодії поліції з громадою. Окрім того, інформація стане в нагоді і здобувачам вищої освіти ЗВО зі специфічними умовами навчання.

Загальна бібліотека щиро дякує нашим друзям за подарунки! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення