Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Фонд загальної бібліотеки ДЮІ постійно поповнюється не тільки завдяки нашим науковцям та викладачам, які друкують свої монографії та підручники, а також завдяки зовнішнім друзям.

Нещодавно, якраз напередодні 60-річчя від дня заснування нашого закладу вищої освіти, до Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України завітала начальниця відділення зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції  в м. Кривий Ріг капітан поліції  Юлія Цуркаленко, яка люб’язно передала у фонд загальної бібліотеки 15 книг «Взаємодія поліції та громади. Досвід відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції».

Видання, які було підготовлено та видано Канадсько-українським проєктом розвитку поліції (CUPDP) за сприяння Міністерства закордонних справ Канади, — збірка матеріалів, що описують найкращі практики взаємодії Патрульної поліції України із мешканцями українських міст, які вдалося набути з 2016 року.

Книги змістовно та на реальних прикладах розповідають наскільки дієвою й результативною є робота патрульних поліцейських, які у своїх містах впроваджують філософію community policing. Якщо ж зазирнути глибше, то між рядків можна побачити як за кожною історією стоять реальні люди, які разом із поліцейськими розбудовують безпечне середовище у своїх містах, на вулицях та прибудинкових територіях.

Приклади, викладені у збірниках, будуть корисними для застосування іншими підрозділами Національної поліції України, які мають на меті реалізацію принципів взаємодії поліції з громадою. Окрім того, інформація стане в нагоді і здобувачам вищої освіти ЗВО зі специфічними умовами навчання.

Загальна бібліотека щиро дякує нашим друзям за подарунки! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення