Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Новини

Сьогодні відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 17 травня 2021 року № 1066-У у Донецькому державному університеті внутрішніх справ розпочалася акредитаційна експертиза освітньої програми «Право» за спеціальністю «081 Право», яка триватиме до 3 червня.

Фонд загальної бібліотеки ДЮІ постійно поповнюється не тільки завдяки нашим науковцям та викладачам, які друкують свої монографії та підручники, а також завдяки зовнішнім друзям.

28 травня відбулося засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Сьогодні Донецький юридичний інституту долучився до загальноміського мітингу-реквієму, присвяченому пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятника ліквідаторам аварії у м. Маріуполі відбулося покладання квітів та панахида за загиблими в наслідок аварії, яка сталася  26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, коли в атмосферу внаслідок пожежі на реакторі було викинуто близько 190 тон радіоактивних речовин.

28 травня відбулося чергове засідання Вченої ради тимчасово переміщеного закладу вищої освіти.

Засіданню передували теплі привітання й урочисте вручення атестатів про присвоєння вчених звань: професора – професору кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Юлії Коротковій, доцента – доценту кафедри іноземних мов Ірині Лопатинській.

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради».

23 квітня відбулося засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти та відвідувачі сайту!
01 червня 2021 року (вівторок) з 17.00 до 17.30 відбуватиметься відкрита зустріч членів експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з усіма охочими учасниками освітнього процесу. Предмет зустрічі – обговорення освітньо-наукової програми. Запрошуємо усіх охочих.
Тема:
Відкрита зустріч: ID38694 Донецький юридичний інститут МВС України, ОНП «Право»

Zoom
https://us05web.zoom.us/j/86442141197?pwd=dnlOcUhYY0U5R0lKQ1BiTDZOZXdlZz09
Идентификатор конференции: 864 4214 1197
Код доступа: 2021

 

 

 

Протягом 4 місяців на всеукраїнському рівні проходив конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» (2020/2021 н.р.). У конкурсі брали участь здобувачі вищої освіти зі всіх куточків України. До ІІ туру конкурсу надійшла 61 наукова робота з 34 закладів вищої освіти України.

Увага! Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 17 травня 2021 року № 1066-У з 1 по 3 червня у Донецькому державному університеті внутрішніх справ триватиме акредитаційна експертиза освітньої програми «Право» за спеціальністю «081 Право».

Інформаційна кампанія «EUкраїна» демонструє українцям «секторальний» вимір євроінтеграції, а також закликає суспільство не мовчати про домашнє насильство, а навпаки говорити та протидіяти будь-якому прояву насильства.