Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Новини

Донецький юридичний інститут взяв участь у Всеукраїнському вебінарі за підтримки КМЄС та Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності (ЄМЦННЗ) на тему: «Переваги та ризики роботи поліції щодо попередження вживання та розповсюдження наркотичних речовин».

Сьогодні, 26 лютого, на засіданні спеціалізованої вченої ради Державного науково-дослідного інституту МВС України відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук начальника ГУНП в Донецькій області генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина. Науковим консультантом є доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, керівник секретаріату Конституційного Суду України Віктор Бесчастний.

В онлайн режимі відбулося розширене засідання Координаційного бюро з проблем правових основ підприємницької діяльності, господарського та комерційного права відділення екологічного, господарського та аграрного права Національної академії правових наук України.

Вибір професії - один з головних життєвих виборів, яке має велике значення для людини, а правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення.

Доки на території нашої держави триває збройний конфлікт питання небезпеки вибухових пристроїв є актуальним. А головне те, що небезпеку несуть не лише сучасні боєприпаси, а й ті що залишилися з давно вже минувших війн.

З метою розвинення професійних компетенцій здобувачів вищої на факультетах інституту проводяться регулярні зустрічі з юристами-практиками за різними сферами діяльності.

24 лютого відбулося засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Роботі засідання передували урочисті привітання переможців 1 туру конкурсу наукових робіт здобувачів 1 (бакалаврського) рівня ЗВО МВС України та їхніх наукових керівників та науково-педагогічних працівників інституту з присвоєнням вчених звань.

Засідання розпочалося з розгляду питання «Про підсумки міжнародної діяльності  ДЮІ МВС України у 2020 році та план на 2021 рік».

Одним із засобів розширення зацікавленості курсантів та студентів до вивчення іноземних мов стало проведення бінарних занять.

25 лютого 2021 року між Криворізьким навчально-науковим інститутом Донецького юридичного інституту МВС України та Радою адвокатів Дніпропетровської області був підписаний Меморандум про співпрацю. Меморандум ставить на меті об’єднання зусиль у сфері організаційного, інформаційного, науково-технічного, методичного, практичного та профорієнтаційного забезпечення діяльності сторін.

24 лютого відбулось підписання меморандуму про співпрацю Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України із громадською спілкою «Досить труїти Кривий Ріг». Меморандум про співпрацю підписали з боку ГС «ДТКР» голова правління Володимир Шабловський та  членкиня спілки, адвокатка Олена Шафранова. З боку Криворізького навчально-наукового інституту засвідчили важливість співпраці проректор-директор КННІ Пилип Єпринцев, т.в.о. заступника директора з освітньої та науково-дослідної діяльності КННІ Артем Шапарь та декан факультету №2 Павло Камінський.