Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

25 червня в Україні тестуванням з математики розпочалась основна сесія  зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Сьогодні наша держава відзначає День Військово-морських сил України. День встановлений згідно з указом президента від 12 червня 2015 року. Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

Активно триває капітальний ремонт гуртожитку Донецького юридичного інституту МВС України за адресою пр. Нахімова, 7 у Маріуполі.

На ім’я ректора Донецького юридичного інституту МВС України Сергія Вітвіцького надійшов лист подяки за плідну роботу завідувачки кафедри гуманітарних дисциплін Наталії Сальнікової. 25 червня вона взяла участь у І Відкритому конкурсі студентських наукових робіт з філософії у складі конкурсної комісії. У своєму листі організатори відмітили «якість підготовлених робіт студентів під її керівництвом» й зауважили, що завдяки її роботі «студенти на високому рівні представили Україну у європейському науковому просторі».

У Донецькому юридичному інституті МВС України вперше з 2014 року відбувся урочистий випуск курсантів на теренах Криворіжжя та Донеччини. Захід святкували 164  курсанти, з яких — 153 у випускника у Кривому Розі та 11  — у Маріуполі. Для інституту, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, така подія є визначною, оскільки цей перший випуск курсантів на теренах Криворіжжя  та Донеччини став відправною точкою у відновленні повноцінної діяльності вишу-переселенця з підготовки професійних правоохоронців нашої держави.

Ти зацікавлена в захисті жінок? Ти не підтримуєш сексизм в судових справах? Тоді тобі потрібні курси від #Літня_школа_ЮрФем - ініціатива Асоціації жінок-юристок України "ЮрФем", де ти отримаєш навички ведення переговорів, вміння переконувати, пошуку «підходу» до людей, які є невід’ємними в діяльності правової сфери. Реєстрація вже відкрита для курсанток та студенток-юристок. Навчання проходитиме 6-9 серпня.

Студентка першого курсу спеціальності «Право» Анастасія Голубєва отримала диплом участь у І Відкритому конкурсі студентських наукових робіт з філософії, а першокурсниця тієї ж спеціальності Катерина Шальке отримала сертифікат учасника.

04 липня у Кривому Розі на базі навчально-виховного комплексу підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України відбулись урочистості з нагоди першого випуску курсантів інституту. Для інституту, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, така подія є визначною, оскільки цей перший випуск на теренах Криворіжжя став відправною точкою у відновленні повноцінної діяльності вишу-переселенця у місті Кривому Розі, оскільки інститут натепер здійснює повний цикл підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України.

2 та 3 липня 24 співробітника Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг та м. Маріуполь) взяли участь в он-лайн вебінарі на тему «Забезпечення публічної безпеки та порядку», що був організований за сприянням Національної поліції України та Консультаційної місії Європейського союзу.

Шановні працівники структурних підрозділів Національної поліції України, працівники і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Сьогодні п’ята річниця створення Національної поліції України, яка за цей короткий термін зарекомендувала себе як команда професіоналів, яка зорієнтована на захист людських прав, протидії злочинності, забезпеченню прав і свобод наших громадян, рішуче долаючи нові виклики і загрози. Кожного дня поліцейські оберігають українців від злочинних зазіхань, забезпечують мир і спокій нашої держави, нерідко жертвуючи життям і здоров’ям у боротьбі зі злочинністю та правопорушеннями.