Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

Минулого тижня на базі  МЦППП «Академія поліції» та Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України проведено підсумкову перевірку рівня фізичної та професійної підготовленості постійного складу за результатами 2020 навчального року.

25 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради тимчасово переміщеного закладу вищої освіти.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради».

Статтею 11 Закону України «Про Національну поліцію» чітко зазначено, що діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства і спрямована на задоволення їхніх потреб.

Здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності 081  «Право» знають, що дистанційне навчання це виклик не тільки для них але й для викладача.

Навіть, якщо ти наразі займаєшся тим, що дуже далеко від юриспруденції але мрієш змінити свій профіль в тебе є шанс! Ти маєш можливість вступити до Донецького юридичного інституту й саме в нас отримати другу вищу освіту!

23 листопада для курсантів 4 курсу факультету № 1 інституту (м. Маріуль) викладачами кафедри іноземних мов Оленою Мамоновою та Оленою Волік було організовано та проведено заняття англійською мовою «My institute is my life», присвячене 60-тій річниці заснування нашого навчального закладу. На початку заняття викладачі розповіли про свій досвід роботи в інституті та пригадали видатні події з його історії.

Викладачами кафедри серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Маріуполя проведено серію заходів, спрямованих на ознайомлення з особливостями професій працівника поліції, юриста, управлінця, економіста та допомогу в самовизначенні щодо їх вибору.

У сучасному світі технологій та інформації дуже складно зробити вибір та визначити майбутню професію.

День подяки – це свято, яке американці люблять не менше за Різдво. Оригінальна назва свята «День подяки» англійською – «Thanksgiving Day». Цей день у Сполучених Штатах є національним святом, яке відзначається як день бенкетування та подяки за божественну милість чи добро.

Донецький юридичний інститут МВС України долучається до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

“Наша мета є виховання молоді в дусі нульової толерантності до насильства, привернення уваги суспільства до існуючої проблеми та згуртування спільноти задля подолання цього руйнівного явища. Світ без насильства можливий, але досягнення цієї мети залежить від кожного та кожної з нас. ДЮІ діє проти насильства і закликає всіх діяти разом!” – ректор інституту Сергій Вітвіцький.

Дати початку та завершення Кампанії обрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав із 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабель, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Помічниця ректора з гендерних питань Ольга Светлічна: “Протягом 16 днів в інституті пройде низка освітніх та інформаційних заходів, такі як тренінги, кіноперегляди, тематичні ігри. В стінах нашого навчального закладу кожного дня працюють над подоланням проблеми насильства, формуванням нетерпимості до цього явища у молоді, але протягом цієї кампанії кожного року ми акумулюємо всі наші сили аби лунати на одній частоті зі світовою спільнотою, демонструючи солідарність і що головне – готовність діяти кожного дня, діяти разом!”  

 

                                                                                              Ольга Светлічна,

Помічниця ректора з гендерних питань