Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

25-го вересня т.в.о. декана факультету № 1 КННІ к. ю. н. підполковник поліції Станіслав Лопатін, а також випускники Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, а нині курсанти Донецького юридичного інституту МВС України взли участь у проведенні присяги ліцеїстів другої роти ліцею-інтернату. Здобувачам вищої освіти ДЮІ випала честь вручити  посвідчення ліцеїстам під керівництвом командира роти, майора Олега Пиляя.

24 вересня в Донецькому юридичному інституті МВС України для 15 курсантів 2-го курсу факультету №1 та №2 відбувся тренінг «Протидія сексуальному та гендерно обумовленому насильству зумовленому конфліктом», ініціаторами якого виступили Громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» та Фонд Нобілевського лауреата премії миру Деніса Муквеге (Нідерланди).

На ім’я ректора Донецького юридичного інституту МВС України Сергія Вітвіцького надійшов лист подяки за активну й плідну участь у роботі інтерактивних локацій на міському святі, присвяченому 245-річчю з дня заснування міста Кривого Рогу, яке відбулось 19 вересня поточного року на території парку імені Богдана Хмельницького (Металургійний район).

25 вересня 2020 року о 10:00 на базі Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України в головному корпусі (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, б. 21) розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція: «Господарське право та процес в умовах трансформації суспільних відносин».

26 вересня у навчально-виховний корпус Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України завітали випускник та випускниця ДЮІ, — Влад Твердохліб та Даша Рижакова, які вже розпочали свою  робочу кар'єру дізнавачами у Криворізькому відділі поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області зі званням «старший лейтенант».

24 вересня курсанти 3 курсу факультету №1 спеціальності «Правоохоронна діяльність» у супроводі викладачки кафедри адміністративно-правових дисциплін, старшого лейтенанта поліції Неждани Удалової відвідали полк патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції.

25 вересня відбулося відкриття Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі. В урочистій церемонії взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Ольга Стефанішина, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасіакас, Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен, Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко,  начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, ректор ДЮІ МВС України, полковник поліції Сергій Вітвіцький.

У Маріуполі чотири роки тому було створено перший в Україні підрозділ барабанщиць. До його складу увійшли діючі співробітниці поліції з підрозділів слідства, карного розшуку, превенції, кадрової служби та відділу «102».

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих і постраждалих в авіакатастрофі на Харківщині. На борту літака були члени екіпажу та курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Вічна пам'ять загиблим...

За дорученням колективу

ректор ДЮІ МВС України

Сергій Вітвіцький

242 роки, крок за кроком з маленького поселення біля Азовського моря йшло перетворення на стратегічно важливе місто – Маріуполь! Наразі це яскраве, сучасне проєвропейське місто, індустріальне серце України, «морські ворота» Донбасу, майбутнє туристичне відкриття.

Усі досягнення, якими славиться Маріуполь, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців та адміністрації міста. Маріупольці, як ніхто інший докладає максимум зусиль аби розвиватися й набувати європейського вигляду.