Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Новини

Нещодавно доцент кафедри юридичних дисциплін Ольга Пересада - одна з гостей програми "Комуналка" в ефірі телеканалу «Маріупольське телебачення». Тема розмови "По той бік кордону". Фахівчиня ДЮІ МВС України  дала коментар щодо видів трудової міграції, проблем та ризиків, з якими стикаються заробітчани та де шукати допомогу, коли ви на чужині та у небезпеці.

Напередодні 59 річниці з дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України на адресу нашого навчального закладу традиційно надійшла велика кількість вітань та було написано чимало публікацій, присвячених цій визначній події.

Здобувачі вищої освіти та викладачі Донецького юридичного інституту МВС України долучились до роботи міського штабу протидії коронавірусу та до проведення протиепідемічних заходів. За курсантами — ланка профілактичної роботи. Робота цікаві і корисна. Передусім, досвідом спілкування із населенням.

Виходячи з пріоритетних напрямів функціонування сучасної кафедри є: освітня, методологічна, наукова. Важливе місце посідає просвітницька сфера. Реалізуючи правопросвітницьку діяльність кафедра загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України постійно здійснюються заходи щодо ознайомлення громадян з основними правами, механізмами їх захисту та реалізації, зокрема і через систему засобів масової інформації.

З метою розширення контингенту курсантів і студентів, а також для популяризації діяльності Донецького юридичного інституту МВС України кафедра гуманітарних дисциплін не припиняє профорієнтаційну роботу, а саме продовжує серію публікацій про ДЮІ в засобах масової інформації.

Викладацький склад кафедри господарсько – правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України продовжує розширювати здійснення профорієнтаційних заходів не дивлячись на непередбачувані події, викликані карантином. Ініціатором та безпосереднім виконавцем проведення профорієнтаційної роботи виступає завідувач кафедри господарсько – правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Кадала. У квітні місяці 2020 року Віталій Кадала  за підтримки колективу запропонував провести профорієнтаційну акцію «Престижна освіта як запорука життєвого успіху в  майбутньому» .

Наприкінці квітня цьогоріч Донецький юридичний інститут МВС України як заклад вищої освіти відзначає своє 59-річчя на освітніх теренах нашої держави. 28 квітня важлива дата в житті  навчального закладу – день його заснування. За роки свого існування завдяки постійному розвитку, впровадженню новітніх технологій підготовки правоохоронців та юристів, розвитку міжнародного співробітництва, науковим, спортивним, культурним досягненням навчальний заклад став справжнім брендом високоякісної освіти. За цей час пройдено непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Сьогодні діяльність інституту відбувається на теренах Криворіжжя та у м. Маріуполі Донецької області.

Через карантинні заходи в Україні збільшилася кількість випадків домашнього насильства. Як на них реагувати? Які взагалі права та обов'язки громадян у межах встановлених урядом заборон? Чи усі ці заборони законні та обґрунтовані? 

Останні події в Україні свідчать про зростаючу роль ЗМІ у формуванні громадської думки з тих чи інших проблемних питань. Це пов’язано із можливістю надзвичайно швидкого поширення різних форм інформації, роз’яснення та експертна оцінка фахівців права суспільних процесів, швидкого донесення її до широкого загалу та формування у громадськості правового світогляду.

В умовах всеукраїнського карантину на території нашої держави введені певні обмеження. Але чи зрозумілі вони всім? Про це у прямому ефірі телеканалу "Маріупольське телебачення" розповіла кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 Ольга Пересада. Вона роз'яснила глядачам наслідки недотримання режиму карантину.

Дочірні категорії