Новини

Останні події в Україні свідчать про зростаючу роль ЗМІ у формуванні громадської думки з тих чи інших проблемних питань. Це пов’язано із можливістю надзвичайно швидкого поширення різних форм інформації, роз’яснення та експертна оцінка фахівців права суспільних процесів, швидкого донесення її до широкого загалу та формування у громадськості правового світогляду.

В умовах всеукраїнського карантину на території нашої держави введені певні обмеження. Але чи зрозумілі вони всім? Про це у прямому ефірі телеканалу "Маріупольське телебачення" розповіла кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 Ольга Пересада. Вона роз'яснила глядачам наслідки недотримання режиму карантину.

Виступи у засобах масової інформації з актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей є вдалим елементом профорієнтаційної роботи. Співробітники Донецького юридичного інституту заслужено користуються повагою громадськості на теренах України і тому їх доволі часто запрошують виступити експертами за різними напрямами.

Нещодавно т.в.о. ректора Донецького юридичного інституту МВС України Єгор Назимко дав інтерв’ю журналістам («Домашняя газета» м. Кривий Ріг),

Залишається зовсім мало часу для того, щоб учні 11-х класів могли зробити свій остаточний професійний вибір. З метою розширення контингенту курсантів і студентів, а також для популяризації діяльності Донецького юридичного інституту МВС України на теренах Донецької та інших областей України, кафедра гуманітарних дисциплін започаткувала серію публікацій про ДЮІ в засобах масової інформації.

Популяризація діяльності Донецького юридичного інституту МВС України здійснюється за допомогою багатьох каналів: розміщення бігбордів, виступи у засобах масової інформації, розміщення профільних статей, проведення днів відкритих дверей та фестивалів поліцейської та юридичної освіти, діяльність юридичних клінік, зустрічі з громадськістю тощо. При цьому співробітники нашого вишу заслужено користуються повагою громадськості як Кривого Рогу так і Маріуполю. Тому їх доволі часто запрошують виступити експертами із актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей.

Розпочався новий 2020 рік, який ставить завдання щодо якісного проведення профорієнтаційних заходів з набору на навчання у 2020 році. З метою популяризації відомчої освіти кафедрою спеціальних дисциплін та професійної факультету № 2 інституту проведені організаційні та практичні заходи щодо висвітлення в друкованих та електронних засобах масової інформації відомостей про діяльність закладу вищої освіти.

Вибір майбутньої професії відповідальний крок у житті кожної людини. Наша країна потребує енергійних, інтелектуальних, працелюбних та сміливих професіоналів!

Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДЮІ майор поліції Єрошкін Микола взяв участь у зйомках телепрограми "Ракурс. Вечірний прайм".

Курсанти факультету 1 четвертого і третього курсу разом з Полком патрульної поліції презентували локацію «Поліцейський відділ».

Дочірні категорії

Real time web analytics, Heat map tracking