Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

В основі навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України лежить концепція безперервного навчання: курси підготовки абітурієнтів до вступу до ВНЗ – підготовка бакалаврів та магістрів – аспірантура (ад'юнктура) – курси підвищення кваліфікації.

За десять років роботи (з 2006 року) в нашому інституті пройшли підготовку понад 1000 абітурієнтів.

З 1 жовтня 2017 року традиційно розпочалися заняття на курсах з  дисциплін «Українська мова та література» та «Історія України».

Курси підготовки абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади України Донецького юридичного інституту є структурним підрозділом інституту. Основною метою курсів є не лише цілеспрямоване формування якісного контингенту абітурієнтів, які можуть успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, а й підвищення якості їхніх знань, проведення профорієнтаційної роботи щодо пошуку та залучення до інституту обдарованої молоді, забезпечення цільової підготовки до вступу до інституту найкращих слухачів.

Слухачами курсів підготовки абітурієнтів можуть бути фізичні особи, які мають повну загальну середню освіту, а також учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл.

У ході занять слухачі мають право вибирати зміст та форму навчання на курсах, набувати знань та практичних навичок у ході навчально-практичних заходів, на додаткові заняття та консультації з навчальних дисциплін, пропущених з поважних причин, на використання загальної бібліотеки ДЮІ МВС України, навчально-дидактичних матеріалів, підготовлених викладачами інституту.

Слухачі курсів підготовки абітурієнтів зобов’язані успішно оволодівати знаннями та практичними навичками з навчальних дисциплін ЗНО або вступних випробувань, підтримувати навчальну дисципліну та встановлений на курсах порядок, не пропускати занять без поважної причини.

До складу курсів входять: шестимісячні курси підготовки абітурієнтів до вступу до вищих навчальних закладів України.

Для організації курсів підготовки абітурієнтів на засіданні вченої ради було затверджено «Положення про курси підготовки абітурієнтів до вступу до вищих навчальних закладів» і робочі програми навчальних дисциплін «Українська мова та література» та «Історія України».

На курсах працюють досвідчені фахівці інституту: історію України викладає доктор історичних наук, професор Д.М. Титаренко; українську мову − кандидат філологічних наук, доцент О.О. Новикова та кандидат філологічних наук, доцент К.В. Пономаренко; українську літературу − кандидат філологічних наук, доцент Т.М. Сабельникова.

Вступники на курси підготовки абітурієнтів подають заяву одного з батьків на ім’я ректора інституту встановленого зразка. Зарахування на курси здійснюється після подання заяви, тестування та оформлюється відповідним наказом ректора.

Розмір оплати навчання встановлюється на підставі кошторису витрат, який затверджується в установленому порядку в межах чинного законодавства. Оплата навчання перераховується на розрахунковий рахунок інституту.

Навчання на курсах проводяться на 6-ти місячних курсах – з жовтня до березня у суботу та неділю (або у неділю) по 4 години.

На денній формі навчання заняття проводяться в одну зміну:

- перше заняття з 9.00 до 10.20;

- друге заняття з 10.30 до 11.50;

- третє заняття з 12.00 до 13.20;

- четверте заняття з 14.10 до 15.30.

Після закінчення навчання слухачі КПА складають відповідні заліки або проходять випускне тестування.

Заняття проводяться за адресою:

м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21

Електрона пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефони приймальної комісії:
099 956 31 08

Шановні абітурієнти!

 На вас чекає цікаве навчання, активне творче та суспільне життя!