Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України (далі – центр) розташований в Центральному районі міста Маріуполя, загальна площа території 3,4885 гектарів.

Адреса центру: 87528, Донецька область, м. Маріуполь, проспект Будівельників, 145, тел. (0629) 51-55-87, факс: (0629) 51-56-80, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На території центру розміщені: триповерховий адміністративний корпус загальною площею 6553 кв.м, два чотириповерхові спально-побутові корпуси загальною площею 9698 кв.м., стадіон, стройовий плац, гаражі для автомобілів та інші споруди.

Центр перебуває у державній власності.

Центр входить до структури Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України.

Центр діє для забезпечення організації відповідної спеціальної підготовки поліцейських уперше прийнятих на службу до поліції, підвищення кваліфікації і перепідготовки молодшого складу поліції, а також проведення окремих форм службової підготовки поліцейських.

Разова наповнюваність центру складає 300 осіб перемінного складу.

Для забезпечення навчального процесу в центрі створена відповідна навчальна база, що складається з: 3-х стрілецьких тирів, один з яких (критий) має довжину 100 метрів, стройового плацу, штурмової смуги перешкод, спортивного містечка з футбольним полем, волейбольною площадками, а також обладнанням для гімнастичних вправ, лекційного залу, 4-х спортивних залів, загальної бібліотеки з читальним залом.

Для проведення занять зі слухачами в центрі облаштовано 16 спеціалізованих навчальних класів, які обладнані меблями, технічними засобами навчання (телевізорами, DVD-програвачами), навчальними дошками, в деяких використовуються мультимедійні проектори (6 одиниць), ноутбуки (4 одиниці), фліпчарт, переносні екрани.

Для проведення практичних занять створено 7 спеціалізованих навчальних полігонів, обладнаний комп’ютерний клас з підключенням до мережі Інтернет.

Навчальний процес у центрі забезпечує досвідчений педагогічний склад (за штатом 23 особи). Роботу центру в цілому забезпечують 42 особи.

Відповідаючи вимогам сучасності, у 2018 році центром отримано ліцензію Міністерства освіти і науки України на надання послуг у сфері професійно-технічної освіти з підготовки кваліфікованих робітників за професією 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)» (наказ МОН України № 349-л від 05.04.2018). У березні 2020 року центром завершено процедуру державної атестації на відповідність вимогам Державного стандарту в сфері професійної (професійно-технічної) освіти за вказаною професією.

В 2019 році розпочато капітальну реконструкцію будівлі та території центру, що передбачає повну заміну інженерних комунікацій, застосування енергозберігаючих технологій, виконання зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт, заходів з благоустрою внутрішньої та прилеглої території центру тощо. Завершення ремонтних робіт заплановане на перше півріччя 2021 року.