Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

 

Відповідальна особа за роботу освітнього центру

Загальноосвітній навчальний заклад

Адреса освітнього центру «Крим-Україна», «Донбас-Україна»

Контакти

РОМАНЕНКО Катерина Олександрівна

Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Маріупольської міської ради Донецької області”

вул. Чорноморська, 12

87510, Донецька область, м. Маріуполь,

просп. Луніна, 89

+38(097)-286-10-84

+380(097)-907-01-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 У Донецькому юридичному інституті з 9 червня розпочинають свою роботу Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Донецький юридичний інститут надає можливість дітям із непідконтрольних Уряду України територій Автономної Республіки Крим; Донецької, Луганської областей та території вздовж лінії розмежування вступати до закладу вищої освіти за спрощеною процедурою.

Якщо абітурієнт має статус переміщеної особи і вступить на бюджет, то держава забезпечує соціальною стипендією, підручниками на безоплатній основі, безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних закладах.

А якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите до ЗВО на навчання за контрактом, то держава може надати пільговий довгостроковий кредит на здобуття освіти.

Документи для вступу на контракту форму навчання через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за всіма рівнями прийматимуться до 23 жовтня 2020 року.

Абітурієнти, які мають державний атестат про повну загальну середню освіту та складали ЗНО, але з деяких причин отримали недостатньо високі бали, мають можливість додатково скласти вступні іспити в Освітньому Центрі Донецького юридичного інституту МВС України.

Двері Донецького юридичного інституту завжди відчинені для Вас, ми разом в Вами пройшли нелегкий шлях становлення, розвитку та вдосконалення, тож зробіть правильний вибір на користь якісній освіті, успішному майбутньому заради рідного народу та на благо Україні.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

Корисні посилання:

  1. Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України
  2. Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях
  3. Спрощена процедура вступу для абітурієнтів