Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Досвідчені викладачі кафедри іноземних мов здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти з дисциплін «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова (німецька)», «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» та «Іноземна мова за професійним спрямуванням (німецька)».

Для курсантів кафедра іноземних мов проводить секцію «Наукова стаття іноземною мовою». Під час роботи у секції здобувачі вищої освіти оволодівають знаннями щодо роботи з іноземними джерелами, складанням анотацій та написанням наукових статей. Свої навички курсанти реалізують у підготовці тез для участі у науково-практичних конференціях, які проводяться кафедрами інституту або в інших закладах вищої освіти.

Майбутні абітурієнти та вступники до магістратури мають можливість підготуватися до ЗНО або ЄВІ з англійської мови на курсах, які проводяться науково-педагогічним складом кафедри.

Кафедра іноземних мов пропонує, крім того, усім здобувачам вищої освіти та викладачам інституту, які бажають поглиблювати знання англійської мови, наступні безкоштовні онлайн-курси на платформах EdEra та Prometheus:

І. EdEra онлайн-курси

https://www.ed-era.com/courses/

1) Англійська мова. Морфологія

Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматику.

2) Ізі ЗНО. Англійська мова

Онлайн-курс «Ізі ЗНО. Англійська мова» – підготуйтеся до ЗНО з англійської з мемами, серіалами і фільмами.

ІІ. Prometheus онлайн-курси

https://prometheus.org.ua/english/

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Наша місія – зробити найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступними для всіх.

Prometheus засновано 2014 року. Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджує новітні навчальні методи для всіх. Мета – революція в освіті в Україні. Разом із провідними закладами вищої освіти впроваджуються технології змішаного навчання та робиться все для розвитку держави.

1) Курс “Англійська для бізнесу та підприємництва“

Цей курс розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку. Впродовж вивчення курсу ви опануєте теми та лексичні одиниці необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії.

2) Курс “Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)“

Онлайн-курс розрахований на неносіїв англійської мови, які прагнуть покращити навички та лексичні знання англійської мови для науки. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті.

3) Курс “Англійська для медіаграмотності“

Цей курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені більше дізнатись про медіаграмотність. У цьому курсі ви зможете ознайомитися з різними видами масмедіа, серед яких газети, журнали, телебачення та соціальні мережі.

4) Курс “Англійська для кар’єрного зростання“

Цей курс дасть вам можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей.

5) Курс “Англійська для журналістів“

Курс розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у розвитку навичок, потрібних для побудови кар’єри у сучасній журналістиці. Під час вивчення курсу ви розглянете друковані та цифрові медіа за допомогою матеріалів для читання та відеолекцій, розширите ваш словниковий запас та зможете покращити навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин.

Усі відвідувачі курсів, які успішно складають всі завдання курсу, мають змогу отримати сертифікат про його завершення. Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Долучайтеся!

 

З повагою, науково-викладацький склад кафедри іноземних мов