Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

На підставі сертифікату про державну акредитацію від 05.12.2018 року   № 001405 виданого Головним сервісним центром Міністерства внутрішніх справ України Донецький юридичний інститут МВС України отримав право на підготовку водіїв транспортних засобів категорії «В». Навчання проводяться на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Маріуполь). В Автошколі одночасно можуть навчатися 60 осіб. Загальний курс підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» триває 9 тижнів. Він включає в себе 100 годин теоретичної підготовки та 40 годин практичного керування транспортним засобом.

Автошкола забезпечена всіма необхідними сучасними засобами навчання.

Зокрема в програму навчання входять заняття на автотренажері. Автотренажер – це спеціальний пристрій для отримання навиків водінь в штучних дорожніх умовах, що складається з монітору, руля, коробки перемикання передач, педалей і загального комп’ютерного модуля для симуляції. Такі тренажери використовуються для імітації умов водіння, наближених до натуральних, для того щоб навчання водінню було повнішим і безпечнішим.

Навчання практичному керуванню транспортними засобами проводиться на нових спеціально-обладнаних автомобілях ЗАЗ SENS – 2017 року випуску.

Після закінчення Автошколи майбутні водії легкових автомобілів успішно складають теоретичний та практичний іспити у Сервісному центрі та отримують посвідчення водіїв.

Автошкола Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України запрошує на курси підготовки водіїв категорії «В».

Контактні телефони: 050 956 83 54     098 227 23 56