Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Європейський вибір України, задекларований у Конституції, вимагає залучення новітніх освітніх, наукових, технологічних, інноваційних підходів до підготовки високопрофесійних фахівців й використання досвіду європейських країн у цьому напряму. Саме тому наразі надзвичайно важливою є поширення інформації  про Європейський Союзу, співпраця із закладами вищої освіти ЄС, в тому числі шляхом упровадження нових підходів до навчання та працевлаштування  молоді. 

 З метою реалізації цих завдань 24 квітня 2018 року у головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України за участі Голови представництва Європейського Союзу в Україні  Хюга Мінгареллі було урочисто відкрито Інформаційний Центр Європейського Союзу у м. Кривий Ріг.

Інформаційний Центр Європейського Союзу на базі Донецького юридичного інституту МВС України є єдиним серед закладів зі специфічними умовами навчання Міністерства внутрішніх справ України та вишів-переселенців.

До числа ключових завдань Інформаційного Центру відносяться наступні:

  • вивчення, дослідження та розповсюдження інформації про Європейський Союз;
  • організація та забезпечення широкого доступу як студентсько-викладацького складу, так і пересічних громадян до інформації про Європейський Союз і його політику;
  • участь у дебатах, конкурсах, вікторинах, присвячених Європейському Союзу.

Протягом 2018-2019 років на базі ІЦ ЄС у м. Кривий Ріг було проведено низку тренінгів, присвячених формуванню та реалізації європейських гуманістичних цінностей серед студентів, імплементації європейських норм у законодавче поле України. Було організовано  лекції та конференції, пов’язані з вивченням досвіду інтеграційних процесів у Європі, визначенням можливості його застосування в Україні. Представники студентського загалу регіону постійно беруть  участь у онлайн-семінарах та  вікторинах, присвячених історії, культурі, політико-правовим, соціальним  та економічним особливостям країн – членів Європейського Союзу. У квітні 2019 року в рамках співпраці з представництвом ЄС в Україні ДЮІ МВС України провів  «День кар’єри ЄС в Україні», у ході якого всі учасники мали можливість поділитися напрацьованим досвідом щодо процесу євроінтеграції, європейського підходу до вбору професії, отримали можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями і фахівцями провідних українських та європейських кампаній, ознайомитися зі світовими тенденціями у сфері праці. Представники професорсько-викладацького складу, студенти, курсанти, члени громадських організацій – партнерів Донецького юридичного інституту МВС України – протягом 2018-2020 років мали можливість взяти участь у освітніх програмах, онлайн-курсах з підвищення кваліфікації на базі європейських стандартів.

Діяльність Інформаційного Центру ЄС у м. Кривий Ріг відкриває нові можливості для курсантів, студентів, аспірантів і докторантів, дає їм змогу долучитися до європейських освітніх, культурних і наукових програм, здобути цікавий і корисний у майбутньому досвід.

 

Контакти:

E-mail: .

Телефони: 095 3002062.  

Адреса: 50065, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг,  вул. Степана Тільги, 21. Інформаційний Центр Європейського Союзу в м. Кривий Ріг.

 

Корисні ресурси

Представництво Європейського Союзу в Україні –https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/area/contacts_uk 

Інформаційні центри ЄС – https://euroquiz.org.ua/

Офіс Ради Європи в Україні – https://www.coe.int/uk/web/kyiv

Президент України – www.president.gov.ua 

Верховна Рада України – www.rada.gov.ua 

Кабінет Міністрів України – www.kmu.gov.ua 

Київський міжнародний інститут соціології – www.kiis.com.ua 

Фонд “Демократичні ініціативи” – www.dif.org.ua 

Український незалежний центр політичних досліджень – www.ucipr.kiev.ua