Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Донецький юридичний інститут завжди заохочує талановитих і освічених людей, тому не дивно, що курсанти і студенти беруть активну участь в житті інституту. Курсанти, які ще вчора були дітьми, вже сьогодні - відповідальні, небайдужі чоловіки і жінки, які хочуть зробити свій позитивний внесок у суспільство. Курсанти, гаслом яких є « навчаємось, щоб захищати», вже сьогодні хочуть стати на захист дитинства. З цією метою була створена добровільна благодійна спілка курсантів Донецького юридичного інституту МВС України «Спілка 41-поліцейське піклування», ініціатором заснування якої став курсант Шпак Тарас. Тлумачення назви: в статті 41 закону " Про Національну поліцію" йдеться про поліцейське піклування. Тобто, назва "Спілка 41-поліцейське піклування" зорієнтована на позитивний образ поліції, яка піклується про дитинство.

Був організований благодійний ярмарок. Взяли участь 1-3 курси. Гроші, виручені з продажу різноманітної їжі, були направлені на благодійність.

Курсанти, гаслом яких є « навчаємось, щоб захищати» вже сьогодні хочуть стати на захист дитинства. З цією метою була створена «Спілка 41»(Добровільне благодійне об`єднання курсантів ДЮІ МВС України).Допомога дитячим будинкам є одним з аспектів діяльності спілки. Тому не дивно, що тільки-но дізнавшись про маленьку Катю, вихованку Криворізького спеціалізованого будинку дитини Дніпропетровської обласної ради, якій було зроблено операцію, курсанти виявили бажання надати допомогу дівчинці.На кошти, зібрані на благодійному зимовому ярмарку, було придбано медикаменти, необхідні для реабілітації Катрусі. Сьогодні небайдужі курсанти за підтримки керівництва факультету №1 відвідали дитячий будинок. На жаль, не вдалось зустрітись з дівчинкою, адже вона потребує спокою після операції, тому ліки було передано вихователям, які були дуже вдячні за надану допомогу. Надалі “Спілка 41” збирається допомагати маленьким вихованцям дитячих будинків, адже поліція — вірний друг і надійний охоронець кожної дитини!

З раннього віку існує необхідність показати дітям, що поліція — їхній надійний друг, що вони можуть довіряти людям в поліцейській формі, тому курсанти другого курсу факультету №1 Шпак Тарас та Нагайнікова Альона у складі “Спілки 41”( Благодійне об`єднання курсантів ДЮІ МВС України) та провідний фахівець факультету №1 капітан поліції Владов Д.В. відвідали маленьких вихованців Криворізького спеціалізованого навчально-виховного комплексу №22 "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Криворізької міської ради”.

Курсанти розповіли малечі про професію поліцейського, продемонстрували тактику дій в різних ситуаціях та вивчили дуже важливий номер “102”.

В той час курсантам люб`язно провели екскурсію навчальним закладом.

Весь захід супроводжувався безліччю запитань зацікавленої малечі, гарним настроєм та позитивом!

День Святого Миколая - найулюбленіше, найвеселіше дитяче свято. Діти чекають на нього цілий рік і мріють про чудові подарунки.

Свято Миколая — день, коли хочеться робити добрі справи, дарувати гарний настрій та любов. Не дивно, що  Донецький юридичний інститут разом зі Спілкою 41 вирішили зробити свято і для першачків школи №74, адже позитивні емоції та шоколад — це найголовніші складові дитячого щастя.

Маленькі розумнички з теплотою зустріли представників інституту і залюбки взяли участь в різноманітних конкурсах. Весь захід супроводжувався піснями, танцями, віршиками, а найголовніше — гарним настроєм, який подарували курсанти дітям, а діти курсантам, адже іноді і курсантам хочеться побавитись з дітлахами.

 

Булінг — чорна пляма суспільства

 Курсанти другого курсу факультету №1 у складі “Спілки 41”( добровільне благодійне об`єднання курсантів ДЮІ МВС УКРАЇНИ) відвідали Криворізьку педагогічну гімназію та Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою з профілактичною тренінг-бесідою “Булінг — чорна пляма суспільства”.

Що таке булінг?Це систематична агресивна і жорстока вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини або групи дітей, яка супроводжується постійним фізичним або моральним знущаннями.

Наслідки такого явища дуже серйозні, жертва одержує велику кількість психологічних травм, які  негативно впливають на її подальше життя( розлади психіки, проблема подальшої соціалізації, хвороби, складнощі у взаєминах), що, в найгіршому випадку, можуть призвести до суїциду.

Відходячи від шаблонних презентацій та повчань,курсантами був проведений  тренінг, який дав змогу юнакам та дівчатам спостерігати та запам`ятовувати як не стати жертвою булінгу та як йому протидіяти. Відмова від презентацій, які вже так приїлися, дала змогу з інтересом і цікавістю сприймати інформацію і краще її запам`ятовувати, що, на нашу думку, тільки позитивно впливатиме на подальше ставлення до вирішення проблеми булінгу.
Кожен курсант, учасник цього заходу, всім серцем сподівається і вірить, що ця зустріч змогла вплинути хоча б на одну дитину, яка вже не буде булити іншу або зможе протидіяти булінгу у свою сторону.

 

Курсанти другого курсу Донецького юридичного інституту у складі “Спілки 41” (добровільне благодійне об`єднання курсантів ДЮІ МВС УКРАЇНИ) вирішили долучитися до боротьби з цим жахливим явищем та відвідали Криворізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 73 з метою проведення профілактичних заходів, направлених на протидію булінгу.

Відходячи від шаблонних презентацій та повчань,курсантами був проведений  тренінг, який дав змогу юнакам та дівчатам спостерігати та запам`ятовувати як не стати жертвою булінгу та як йому протидіяти. Відмова від презентацій, які вже так приїлися, дала змогу з інтересом і цікавістю сприймати інформацію і краще її запам`ятовувати, що, на нашу думку, тільки позитивно впливатиме на подальше ставлення до вирішення проблеми булінгу.
Кожен курсант, учасник цього заходу, всім серцем сподівається і вірить, що ця зустріч змогла вплинути хоча б на одну дитину, яка вже не буде булити іншу або зможе протидіяти булінгу у свою сторону.

 

Наркоманія — брудна пляма на тілі української нації. Сьогоднішня статистика є досить сумною і не перспективною. Місто Кривий Ріг — є лідером серед міст у плані поширеності наркоманії. Тому не дивно, що суб`єктами багатьох злочинів у Кривому Розі виступають наркомани, які в пошуках грошей на “дозу”, порушують закон. Святим обов`язком поліцейських є запобігання злочинам. Тому заходи, які спрямовані на попередження дітей про шкідливість наркотиків — інвестиція у майбутнє здоров`я нації і держави в цілому.

Курсанти 2 курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту Шпак Тарас, Сиваченко Олег, Поглод Артем, Аксьонов Андрій, Торічна Вікторія, Нагайнікова Альона, Семенчук Валерія, Стояновська Наталія та Шестуха Ірина у складі “Спілки 41”(добровільна благодійна спілка курсантів Донецького юридичного інституту МВС України) відвідали школу №74 з метою провести захід, який змусить дітей замислитись про наслідки, які їх можуть очікувати в результаті вживання наркотиків. Про актуальність цієї теми свідчила майже повна відсутність вільних місць в актовій залі. Унікальність цього заходу полягала у відмові від шаблонних презентацій про шкоду наркотиків, курсантами було конкретно представлено наслідки цієї пагубної звички, з фото і відео підтримкою, що легко і з цікавістю сприймалося школярами. Ми сподіваємось, що після проведення заходу, у кожної дитини в голові залишиться головне правило - “Наркотики — зло”. Також наші курсанти  зустрілись з майбутніми членами Ліги майбутніх поліцейських, яким мали змогу передати свій досвід курсантського життя.

 

Це не заради хештегу - це наша громадянська позиція.

Проблема забруднення міста турбує не одну людину, але не всі хочуть щось з цим робити.

Тому сьогодні курсанти другого курсу факультету 1 Донецького юридичного інституту у складі благодійного об‘єднання курсантів «Спілка 41» вирішили взяти рукавички, мішки та зайнятися прибиранням при річкової зони, коло балки Калетіна. Це місце є досить популярним для відпочинку серед жителів ближніх районів, тому й відповідно сміття було вдосталь.

Зібрано близько 200 кг сміття!

Окрім сміття, дотримуючись правил безпеки, нами було знешкоджено близько 50 шприців, які були загрозою для маленьких відпочивальників!

Також нами було висаджено дерева, які стануть своєрідним символ прибирання і озеленення Кривого Рогу.

Запрошуємо усіх приєднатися до прибирання нашого міста! Зробимо разом Батьківщину чистою!

 Читайте більше про роботу "СПІЛКИ41"https://dli.donetsk.ua/news/2020-09-20-4