Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Кожен учень 10-11 класу може долучитись до процесів реформування Національної поліції, відчути себе поліцейським вже у шкільні роки. Для цього треба вступити до «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя».

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» була створена у 2015 році за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування

(Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика) за потужною підтримкою Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Натепер функціонує 21 самостійна ланка Організації, яка нараховує більш ніж 1500 учасників.

З метою популяризації серед населення Кривого Рогу відомчої вищої юридичної освіти та отримання професії правоохоронця 14 квітня 2018 року було створено осередок «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» на базі Донецького юридичного інституту МВС України. Символічним знаком цієї події стало висадження саджанців у сквері «Мистецький» і створення алеї «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя».

Пройшло майже два роки з моменту становлення Організації і тепер «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» — велика, сильна та дружня родина, яка активно здійснює свою різнопланову діяльність, водночас є одним із важливих соціальних проектів, що реалізувався за підтримки Програмою розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру. Даний проект «Ліга в дії» об’єднує тисячі юнаків та дівчат з усієї країні.

Приємно, що з моменту створення осередку, лігівці-криворіжці та їх однодумці з Донеччини успішно склали всі вступні випробування та здійснили свої мрії — стали членами великої родини курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України!

Завдяки саме тісній взаємодії з працівниками територіальних відділів та відділень Головного управління Національної поліції області, у різних навчальних, оздоровчих, закладах культури та спорту з дітьми було проведено безліч різноманітних заходів. Майже всі вони були висвітлені у засобах масової інформації та на Інтернет-ресурсах. Щодня учасники «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя» демонструють свої творчі здібності, таланти та бажання розвиватися.

Успіхи та досягнення «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя»:

  • Тісна співпраця не тільки з поліцейськими, а й з іншими громадськими організаціями та формуваннями, вищими навчальними закладами, міжнародними фондами та організаціями, державними органами влади.
  • Проведення телемоста із друзями з інших міст України, презентація Ліги.
  • Висадка садів, бо учасники Ліги намагаються зробити життя жителів міст яскравішим та гарнішим.
  • Разом із поліцейськими провели у школах багато уроків безпеки, розповідаючи, як виглядає бойовий снаряд та що потрібно робити, коли знаходиш невідомий предмет.
  • Запровадження антиалкогольних та антитютюнових рейдів, допомога поліцейським у розповсюджуванні інформації, яка попереджає порушення правил дорожнього руху. Допомога у розшуку дітей, які загубилися.
  • Проведення правових брейн-рінгів, конкурсів, естафет, квестів, спортивних змагань.
  • Приймання участі у медичних та психологичних тренінгах.
  • Відвідування військових та поліцейських на місцях несення служби з метою підтримки їх оберегами та смаколиками, зробленими власноруч.
  • Відвідування цікавих історичних місць: учасники Ліги прагнуть пізнавати нове і розвиватися.
  • Одне із найважливих досягнень організації — втілення проекту «Ліга в діі» («LЕAGUEinACTION»), що проходив завдяки Програмі розвитку ООН в Україні (United Nations Development Programme (UNDPUkraine) та за фінансові підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру.

На знак пошани до учасників з числа школярів Кривого Рогу в Донецькому юридичному інституті МВС України у першу річницю заснування осередок «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» встановлено пам’ятний знак.

 

Усіх бажаючих вступити до лав громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя», яка створена на базі Донецького юридичного інституту, запрошуємо до нашої дружньої родини!