previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

ВАЖЛИВО!

Увага! Посилено карантинні заходи!
Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 62
Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України
Оголошення
Опубліковано: 24 березня 2020 Переглядів: 200
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рекомендацій МВС і МОН України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  та запровадженню карантину для усіх типів закладів освіти, з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення захворюваністю коронавірусною інфекцією, усі здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України на період карантину переведені на дистанційну форму навчання. Також, працівники науково-педагогічного і педагогічного складу  інституту частково переведені на роботу в дистанційному режимі. ДЮІ МВС України працює в штатному режимі з урахуванням зазначених профілактичних заходів.
ДЮІ ДІЄ ДОПОМАГАЄ!
Опубліковано: 02 квітня 2020 Переглядів: 121
Увага, відкрито гарячу лінію допомоги населенню! Шановні співгромадяни! У зв’язку із запровадженням карантину, спрямованого на запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період з 12.03. до 24.04.2020 в ДЮІ МВС України створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в мовах сьогодення такої допомоги у придбанні та доставці необхідних продуктів харчування, гігієнічних засобів тощо. За допомогою ви можете звертатися на телефон гарячої лінії  інституту: 068 364 13 89, контактна особа – пані Марія. Бажаємо всім міцного здоров’я та наголошуємо на дотриманні умов карантину задля збереження громадського здоров’я!

Освітня програма "2 роки курсант - 1 рік слухач"

Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 129
Цього разу героєм нашої постійної рубрики "2+1" став колишній курсант Олексій Гришко. Читайте його розповідь про життя та службову діяльність.

Останні новини

У місті Маріуполі розпочались роботи із ремонту та облагороджування смуги перешкод Маріупольського центру первинної підготовки «Академії поліції»
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 43
Колектив інституту завжди приділяє значну увагу питанню облагороджуванню внутрішньої та прилеглої території об’єктів закладу вищої освіти у місті. Об’єкт, який цього разу привернув увагу працівників відділу матеріального забезпечення та має значну практичну значущість в процесі підготовки поліцейських – це смуга перешкод Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».
Вийшов друком черговий випуск – № 1 (70) 2020 – збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 47
4 квітня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 1 (70) 2020. У випуску представлено 26 статей 35 авторів. Серед 35 авторів: 10 докторів наук, 17 кандидатів наук, 8 аспірантів, здобувачів. Одна стаття надійшла з Республіки Білорусь; 11 авторів – науковці інших закладів вищої освіти України, зокрема 3 автори з Національної академії внутрішніх справ, видання зацікавило й наукову спільноту Одеського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби, Національного університету «Одеська юридична академія», Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Міжнародного гуманітарного університету,  Кам’янець-Подільського податкового інституту.
Періодичному виданню ДЮІ – 23 роки!
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 36
Історія існування видання розпочинається в 1997 році, саме у квітні 23 роки тому було укладено першу збірку наукових статей під назвою «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності». І хоча на той час видання не входило до переліку фахових видань в Україні, не мало ще загальнодержавної сфери розповсюдження, але ті статті, які ввійшли до збірки, піднімали актуальні для Донецького регіону проблеми правознавства та правоохоронної діяльності, важливі питання методики викладання загальних та спеціальних дисциплін у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України.
Представник ДЮІ МВС України успішно закінчила онлайн – курс «Ефективні презентації»
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 47
В період карантину та роботи ЗВО у формі дистанційного навчання професор кафедри юридичних дисциплін Іванюта Наталя успішно закінчила онлайн- курс «Ефективні презентації» на платформі Спільноти для навчання та викладання «Вище» GoHigher.org.
7 квітня - Благовіщення Пресвятої Богородиці
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 38
Сьогодні особливе свято у церковному календарі. У цей день християни східної традиції радіють, оскільки Архангел Гавриїл приніс Діві Марії радісну звістку (благу вістку) про те, що вона скоро народить Спасителя. Саме тому від 7 січня (Різдва Христового) цей день відокремлює рівно дев'ять місяців.
20 неймовірно цікавих фактів про англійську мову
Опубліковано: 06 квітня 2020 Переглядів: 62
Коли ми починаємо вивчати будь-яку іноземну мову, то часто ми хочемо поринути ще й в історію, культуру, цікаві факти тої мови, яку ми вчимо. І це правильно. Адже завдяки цьому, мова розкривається максимально і багато питань, які виникають під час навчання, знаходять свої відповіді. Також, коли ми вчимо мову у сукупності із її історією та культурою, ми стаємо більш зацікавленими і вмотивованими для сприйняття інформації. Тому для людей, які вивчають англійську ми підготували 18 цікавих фактів про цю мову.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking