З метою поглиблення обізнаності майбутніх слідчих з діяльністю судових органів, роботою суддів та працівників апарату суду 20 лютого слухачі 10 групи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відвідали Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області.

Зустрічали гостей суддя-спікер суду Тетяна Федоренко, керівник апарату суду Ірина Федорченко, заступник керівника апарату суду (прес-секретар суду) Ганна Сафронова.

Під час зустрічі слідчі ознайомилися зі структурою суду, його місцем в системі судових органів України.

Суддя-спікер Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області Тетяна Федоренко розповіла про принципи роботи суду, ознайомила з особливостями суддівської професії, повноваженнями слідчих суддів, навела слухачам цікаві факти із суддівського досвіду, розповіла про особливість юридичної професії з практичними прикладами та ознайомила слухачів з категоріями справ, що розглядаються судом.

Заступник керівника апарату суду Ганна Сафронова розповіла історію становлення Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області. Також, увагу присутніх було звернено на таку інновацію в роботі суду, як проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв’язку, з метою чого в суді обладнано необхідними технічними засобами декілька залів судових засідань. Надалі, Ганна Сафронова ознайомила слухачів з обов’язками працівників канцелярії суду, роз’яснила порядок обрання суддів слідчими суддями та категорію справ, що розглядаються слідчими суддями.

Майбутні слідчі впродовж всього заходу активно цікавилися всіма «нюансами» суддівської професії, ставили велику кількість питань стосовно здійснення провадження по кримінальних справах, механізмів взаємодії слідчих підрозділів із суддями та за багатьма іншими напрямками, які в подальшому будуть необхідні ним при здійсненні самостійної практичної діяльності.

Наприкінці заходу учасники зустрічі висловили свою подяку за цінну інформацію, якою збагатили свої знання в сфері відправлення судочинства та можливість ознайомитися з роботою органів судової влади «з перших вуст» та судді висловили надію на тісну співпрацю навчального закладу із судом в подальшому.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Цикл загальноправових дисциплін МЦППП «Академія поліції»

Real time web analytics, Heat map tracking