Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Викладачі та студенти факультету № 3 вітають студентку третього курсу спеціальності 081 «Право» Ярошенко Карину Олексіївну із зайняттям 2-го місця у  конкурсі наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО МВС України та отриманням диплома ІІ ступеня у номінації "цивільно-правові науки".

16 травня 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами проведення конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО МВС України.

До участі у ІІ турі конкурсу було представлено 66 робіт. У результаті вибороли право захищати свої дослідження у ході підсумкової конференції 33 здобувача вищої освіти. Як зазначають організатори заходу, його ключова мета – пошук та підтримка обдарованої молоді.

Науково-практична діяльність студентів є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки і виховання спеціалістів з вищої освіти, здатних творчо застосовувати у практичній діяльності інновацій наукового прогресу. Науковці інституту приділяють значну увагу науково-практичній роботі студентів і слухачів, заохочують їх до участі у міжнародних, міжвузівських, всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях, олімпіадах з правознавства і конкурсах наукових робіт.

Донецький юридичний інститут МВС України на конференції представляла студентка Ярошенко Карина. В ході запеклого змагання за перемогою, студентка Ярошенко Карина посіла 2 місце у номінації цивільно-правові науки.

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальшої плідної дослідницької праці й нових досягнень у сфері науки!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України