Шановний пане Володимире!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиросердечно вітає Вас з Днем народження!

Для всіх нас велика честь і шана бути Вашими земляками і привітати Вас і Вашу родину в цей святковий день. Ви зробили надзвичайний внесок в становлення  вищої освіти та розвиток науки в Донецькому регіоні. Завдяки Вашій невтомній діяльності десятки тисяч молодих фахівців, науковців різних освітніх галузей отримали достойну, якісну вищу освіту. Багато з них продовжили своє навчання та отримали вчені звання та наукові ступені. Донецький національний університет був завжди флагманом вищої освіти нашого регіону. Ваша невтомна  праця надихала інших бути ще кращими, конкурентоспроможними, завжди сучасними та оновленими.

Як людина Ви завжди надихаєте оптимізмом, розсудливістю та доброзичливістю. Ваші глибинні знання і добрі поради допомогли багатьом подолати труднощі та невдачі. Ваш трудовий шлях є справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в  поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам довічну повагу, авторитет і пошану колег, однодумців, науковців та студентів.

Шановний пане Володимире!
Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, витримки, щоб подолати негаразди! Від усього серця зичимо Вам натхнення, нових досягнень, а у Вашій родині нехай завжди панує злагода, щасті, розуміння! Нехай коло відданих Вам людей буде завжди міцним и великим, залишайтеся взірцем для молодих фахівців  і науковців!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking