Шановний пане Валерію!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

 Ваш життєвий і службовий шлях є прикладом самовідданого служіння Вітчизні. Лише сміливі і відповідальні обирають дисципліну, волю, здатність прийняття рішучих дій. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість стали прикладом для молодого покоління правоохоронців нашої держави. Всі, хто знає і спілкується з Вами, глибоко шанують і цінують Вас за високий професіоналізм, працездатність, справедливість та вимогливість, за вміння зрозуміти і дати добру пораду, за порядність і чуйність. Упевнені, що і надалі набуті знання, енергію та багатий досвід Ви  будете передавати майбутнім правозахисникам.

Як творча та ініціативна людина, Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців. Вам під силу нові починання, а багатий життєвий та професійний досвід – це Ваш найкращий помічник на впевненому шляху до зіркових висот, тож нехай Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття сприятимуть подальшому утвердженню засад законності у суспільстві та державі.

Шановний пане Валерію!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  сили духа, радості, невичерпної спраги життя, натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Нехай у Вашій родині завжди панує мир,спокій та взаєморозуміння!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking