Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

"Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження", - йдеться у резолюції № 60/7 Генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Саме цього дня 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау. В ньому було знищено принаймні від 1 до 1,7 мільйона осіб, значну частину з яких становили саме євреї.

Варто зазначити, що Голокост з грецької перекладається як «всеспалення» і означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років.

Офіційно визнано, що протягом Голокосту було вбито до 6 мільйонів євреїв, з них від 2,2 до 2,5 мільйона - на території колишнього Радянського союзу.

Цього дня вся світова спільнота не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля над людьми!

Курсанти та колектив ДЮІ МВС України разом з усім світом вшановують пам'ять жертв Голокосту. Ніколи знову!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків