Шановний пане В’ячеславе!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу та гідність тримати удари. Саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах.

Ваш блискучий професійний шлях зі звичайного асистента на кафедрі до посади проректора з навчальної роботи Національної юридичної академії України їм. Ярослава Мудрого, яку Ви обіймаєте вже понад 28 років, самовіддано працюючи кожного дня на благо і розвиток якісної освіти у рідному виші.

Не лишилася поза Вашою увагою і наукова діяльність, де Ви також досягли «висот», захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, опублікувавши численні наукові праці й збірники та збагативши скарбницю науковців 17 новими іменами.

Завдяки Вашій безпосередній участі було розроблено проект Цивільного процесуального кодексу України, прийнятого у 2004 р., модельного Цивільного процесуального кодексу країн СНД, низки інших законів України, а також концепції розвитку вищої юридичної освіти України, проект Державної програми розвитку вищої юридичної освіти в Україні та ініціативний проект Кодексу комерційного судочинства України.

Ви посіли гідне місце серед науковців сучасної України і підтвердженням цього є присвоєне почесне звання – Заслужений юрист України. Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі професійні досягнення здобули Вам глибоку повагу і честь, за що були нагороджені орденом «За заслуги» ІІІ ступеню.Ви Заслужений юрист України, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, що ще раз доказує – Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям.

Ви є членом Національної академії правових наук України, перший Президент Ассоціації українських правничих шкіл, один з ініціаторів створення цієї організації, що ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця та справжнього фахівця своєї справи.

Шановний пане В’ячеславе!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи! χρόνια πολλά!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking