Шановна пані Галино!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає Вас  з Днем народження!

Для нас велика честь вітати чарівну жінку, яка багато років присвятила роботі в ДЮІ МВС України! Ваша жіночність, інтелігентність та високий професіоналізм завжди викликали  наше захоплення та повагу. Ви завжди робили наші трудові будні яскравими та повними творчості.   Притаманні Вам увага, доброзичливість та відповідальне ставлення до виконання обов’язків вчать всіх нас поважному ставленню до роботи у Донецькому юридичному інституті!

Ви неординарна особистість чуйний психолог, науковець, дослідниця, яка працює для налагодженої роботи правоохоронної системи нашої країни. Це велика відповідальність, яка вимагає повсякденної відданості улюбленій справі. Тож зичимо Вам неймовірних досягнень і підкорень висот в улюбленій сфері діяльності, легких і невимушених робочих буднів. Бажаємо Вам  домогтися в професійній діяльності будь-якої мети і втілити в реальність життя будь-яку мрію!

Шановна пані Галино!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я і благополуччя, нехай всі Ваші мрії збуваються, а оптимізм насправді виявиться реалізмом. Нехай Ваші  життєві сходи мають надійні поручні людської підтримки, кожна сходинка буде вкрита червоною доріжкою успіху і добробуту! Великого  Вам особистого щастя, вірної любові і удачі, здоров’я Вашим близьким та оточуючим!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking