Шановна пані Наталя!

Від імені усього колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Молода, досвідчена, завжди усміхнена та позитивна, кмітлива та винахідлива – Ви  поєднали у собі найкращі якості сучасного покоління молодих українських правознавців. Високі інтелектуальні здібності, зосередженість та відповідальність надихають студентів вчитися краще і відповідати Вашим вимогам. Завдяки Вашій підтримці наші студенти взяли участь у грантових програмах «Студентські змагання з ефективного вирішення спорів» від ОБСЄ та перемогли в проекті «UPSHIFT Україна». Окрім надзвичайних професійних якостей Ви прекрасна людина, весела, відкрита, чарівна жінка, відповідальна та дбайлива матуся!

Щиро бажаємо Вам  здійснення найсміливіших мрій, професійного і наукового росту, захопливих подорожей та нескінченого натхнення. Нехай Ваш креативний підхід до реалізації різних проектів принесене ще більш цікавих зустрічей та знайомств! Ви народилися напередодні знаменного християнського свята Різдва Христова, тож нехай Вам завжди допомагає Господь у всіх починаннях, щоб ладно було і в роботі, і в особистому житті.

Шановна пані Наталя!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, кохання і процвітання, Вашій родині і близьким благополуччя і вічного успіху! Зичимо Вам великого щастя, вірних друзів і удачі, щоб кожен день був насиченим та добрим, щоб відчувала щиру радість та турботу близьких щомиті!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking