Шановна пані Дар’я !

Прийміть найтепліші вітання від імені усього колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Ювілею!

Ви справжня окраса Донецького юридичного інституту – молода, вродлива, досвідчена, фахівець найвищого ґатунку. З Вами завжди легко та приємно спілкуватися, бо Ви відкрита, щира та доброзичлива дівчина. Ми щиро пишаємось Вами, Вашими професійними та особистими здобутками та досягненнями. Впевнені, що Ваш яскравий творчий потенціал та здібності ще неодноразово будуть радувати всіх нас у майбутньому. Зараз Ви найщасливіша молода матуся, яка натхненно дбає про свою маленьку дитину.

Залишайся такою ж красивою і щасливою, як сьогодні, нехай усмішка яскравими зірочками сяє в Ваших очах, а заповітні бажання виконуються, немов за помахом чарівної палички! Нехай попереду будуть лише ті випробування, які потрібні для самовдосконалення! Зичимо Вам великого людського щастя, величезної любові, бадьорості і завзяття. Бажаємо, щоб все це було постійно. Успіхів вам у подальшій роботі і задоволення від неї такого ж, як і ми отримуємо від спілкування з Вами.

Шановна пані Дар’я!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров'я і благополуччя, щоб кожен день починався з усмішки, щоб Ви були по-справжньому щасливі!  Успіху у всіх благородних починаннях, фінансового достатку, поваги оточуючих! Головне, щоб рідні та люблячі люди були здорові та завжди поряд з Вами! 

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking