Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Романе Вікторовичу!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Дня народження!

Прийнявши доленосне і вкрай відповідальне рішення у своєму житті, Ви стаєте на шлях вірного служіння українському народові.

Ви очолюєте відділ кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту МВС України – відділ, на який покладено відповідальність за якісне комплектування фахівцями підрозділів вишу, зміцнення дисципліни у колективі. Високий професіоналізм та чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів і залуженого кар’єрному росту.

Ваша доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стали запорукою поваги та симпатії до Вас як керівництва та усіх працівників нашого навчального закладу.

Притаманні Вам щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Прийміть найщиріші слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію. Глибоко цінуємо Вас як сумлінного та дисциплінованого працівника, який самовіддано служить громаді інституту.

Шановний Романе Вікторовичу!

Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Хай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний