Шановний пане Леоніде!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з 65 річним Ювілеєм!

Багато років сумлінної праці у сфері правоохоронної діяльності закріпили Ваш беззаперечний авторитет досвідченого професіонала, мудрого і розсудливого керівника, щирого патріота своєї держави. Ви неодноразово доводили свою відданість справі, Вам довіряли виконання найвідповідальніших та надскладних завдань.  Ваш особистий вклад у становлення правоохоронної діяльності нашої країни є справді неоціненним, а практичний досвід став найкращим орієнтиром для нових поколінь правоохоронців.

 

Ваше особисте ставлення до роботи, вимогливість, активна життєва позиція і щирість,  здобули Вам глибоку повагу і авторитет серед колег і оточуючих. Притаманні Вам працездатність та відповідальне ставлення до роботи стали прикладом для сучасних  правоохоронців. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону та справедливості в нашій країні.

 Шановний пане Леоніде!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

У цей по-особливому святковий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму! Від усього серця зичимо нових досягнень, а Вашій родині благополуччя і процвітання, добробуту та наснаги,  нехай джерело людської вдячності за Вашу роботу ніколи не вичерпується!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking