Шановний пане полковнику!

Прийміть щиросердні вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Дня народження!

Наполеглива праця, професіоналізм, витривалість та мудрість сприяли Вашій блискучій кар’єрі. Ви розпочинали свою службову діяльність на Донеччині й наразі не забуваєте про рідний край. Ви один з найкращих випускників ДЮІ МВС України й гідно несете звання поліцейського через все своє життя  Наразі Ви займаєте складну та відповідальну посаду, яка потребує від Вас неабияких сил та найвищого професіоналізму.

Саме тому ми щиро бажаємо Вам самого головного, міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного благополуччя, невичерпної життєвої енергії та бадьорості духу. Нехай лише добрі та надійні люди будуть супроводжувати Вас по життю. Ви приклад для майбутніх правоохоронців, як справжній поліцейський, Людина з великої букви та неабиякою життєвою мудрістю.

Шановний пане Артеме!

Щиросердно вітаємо Вас з Днем народження!

Благополуччя Вам, миру, щедрої долі, наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Хай тепло, радість, турбота і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів!  Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

З повагою,
за дорученням колективу
т.в.о. ректора Донецького юридичного інституту МВС України,
доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Єгор Назимко

Real time web analytics, Heat map tracking