Шановний пане Олеже!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

У різні часи на різних посадах Ви неодноразово доводили свій професіоналізм та відданість своїй справі. Я знаю, що Ви завжди були і залишаєтесь правоохоронцем за покликом серця, який своїми ділами та активною участю у суспільному житті. Ваш трудовий шлях сьогодні слугуює орієнтиром для нових поколінь правозахисників. Бажаємо, щоб накопичений Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот, а нові ідеї та починання приносили радість і задоволення.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень

Шановний пане Олеже!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, достатку й оптимізму, родинного тепла та затишку, натхнення й невтомності, здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай Ваші найкращі якості – мудрість і виваженість, діловитість і розсудливість, людяність і порядність, цілеспрямованість, відданість справі, високий професіоналізм – стануть запорукою успіху та нових досягнень!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking