Шановний пане Василю!

Ваше віддане служіння українській державі викликає повагу та шану Ваших співробітників і однодумців. Ви присвятили своє професійне життя, особисті здібності, глибинні знання та сумлінну відповідальність правоохоронній діяльності. Організація освітньої та наукової діяльності правоохоронної системи сьогодні як ніколи набуває особливої актуальності та значення. Відповідність до міжнародних норма підготовки персоналу вимагає детального аналізу та освіченості, високого інтелекту та мудрості у прийнятті рішень. Всі ці професійні якості притаманні Вашій особистості.

За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрої і розсудливої людини, щирого патріота своєї держави. Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів. Сподіваємось, що великі звершення Вас і Ваших однодумців ще неодноразово сприятимуть вдосконаленню освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України.  Віримо, що Ваш професіоналізм, який давно став еталоном, буде джерелом стабільної та результативної роботи Вашого колективу. Тож нехай за працьовитість, душевність, життєлюбність і доброту доля винагородить Вас міцним здоров’ям, підтримкою близьких та втіленням усіх задумів.

Шановний пане Василю!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам  міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а рідна домівка  буде наповнена теплом і затишком. Щастя та процвітання Вашій родині, усім відданим Вам близьким та оточуючим!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking