Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Вітаємо начальника відділу організації наукової роботи Лосича Сергія Васильовича, кандидата юридичних наук, з отриманням атестата старшого дослідника. Рішенням Атестаційної колегії від 23 квітня 2019 року, наказом Міністерства освіти і науки України від 23 квітня 2019 року № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Лосичу Сергію Васильовичу присвоєно вчене звання старшого дослідника зі спеціальності 081 «Право».

  • 02
  • 03
  • 02
  • 03

Пишаємося тим, що саме науковець Донецького юридичного інституту МВС України одним із перших в Україні отримав це почесне вчене звання, що ще раз засвідчує потужність наукової школи інституту. Це не лише гідне й заслужене визнання напрацювань Сергія Васильовича, це й вартий наслідування приклад наполегливості, цілеспрямованості, який має мотивувати, надихати всіх науковців нашого закладу.

Шановний Сергію Васильовичу, бажаємо Вам нових численних перемог і досягнень, напрацювань і звершень, невичерпного джерела натхнення й завзяття, віри в себе, надійного тилу та згуртованої команди однодумців! Радіємо Вашим успіхам!

ДЮІ – ДІЄ  – ДОСЯГАЄ!

Відділ організації наукової роботи