Вельмишановний пане генерале!

Прийміть найтепліші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Дня народження!

Вже тридцять років свого життя Ви займаєтеся благородною справою – захищаєте спокій українців! Не дарма кажуть, що поліцейський –це не лише професія, це поклик душі й спосіб життя. І це абсолютна правда саме про Вас! На своєму життєвому шляху Ви зуміли реалізувати себе і як людина, і як професіонал, вносячи помітний внесок у становлення, розвиток і утвердження принципів законності та верховенства права в Україні. Ваша думка авторитетна й до неї завжди прислухаються колеги та однодумці. За вашу відвагу, компетентність та професійність Ви були нагороджені орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Ваш трудовий шлях став взірцем для молодих правоохоронців, які тільки приступають до виконання службових обов’язків.

Щиро зичимо Вам міцного здоров‘я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших життєвих успіхів! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише мир, добробут та вдача!

Шановний пане Олексіє!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги. Бадьорості духу, злагоди, миру та достатку Вам і Вашим рідним!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking