Шановний пане Юрію!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає Вас з Днем народження!

Ваше ім’я міцно і назавжди пов’язано з Маріуполем. Ви очолили місто на зламі епох, навіть тисячоліть! У скрутні часи занепаду економіки, тяжких випробовувань на міцність і мудрість Ви зажди гідно тримали удари долі і ніколи не занепадали духом. Ви не боялися казати в очі правди та відповідали щиро на всі критичні зауваження. Ваш досвід керування таким потужним містом як Маріуполь, який є справжньою промисловою перлиною Приазов’я, є унікальним, бо Ви були обізнані до дрібниць в усі аспекти життєдіяльності міста. Навіть і сьогодні молоді управлінці завжди звертаються до Вас за мудрою і фаховою порадою.  

Дозвольте від щирого серця побажати Вам завжди бути у формі, заряджати оточуючих оптимізмом, вірою в майбутнє. Сподіваємось, що Ви і надалі будете допомагати  маріупольцям, які вірять в Вас, які підтримали Вас на місцевих виборах. Ви даєте гідний приклад молодому поколінню чиновників, які працюють у сфері місцевого самоврядування бути досвідченими, комунікабельними, а головне, відповідальними за слова та вчинки, та робити все, щоб Маріуполь був мирним, чистим та благоустроєним містом майбутнього!

Шановний пане  Юрію!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та творчого злету! Хай наступні роки будуть мирними і довгими, цікавими та  сповнені приємними несподіванками! Нехай кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи, якій Ви присвятили все своє життя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking