Шановна пані Тетяно!

Від імені усього колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Ви гідно виконуєте свою місію - зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь. У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а Ви є справжньою хранителькою і двигуном людської культури. Завдяки Вашій невтомній праці бібліотека ДЮІ МВС України  знаходить і впроваджує нові форми спілкування з читачами. На наших очах  створюється сучасний інформаційний простір, який сприяє формуванню моральних принципів майбутніх правоохоронців.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру. Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал кожного з нас. Нехай Ваша праця - берегині людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Шановна пані Тетяно1

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих моментів! Міцного Вам здоров'я та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking