Шановний пане Ярославе

Прийміть найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Ювілея!

Своєю щоденною працею Ви формуєте імідж закладу вищої освіти, який має майже столітню славетну історію. У далекому 1921 році було відкрито Донецький гірничий технікум, який став потужним флагманом фахової підготовки інженерів та промисловців. Відданий труд випускників ДонНТУ перетворив наш край в розвинутий промисловий центр України. Сьогодні Ваша відповідальна справа потребує повної віддачі, щоденного кропіткого труда, натхнення та оптимізму. Саме завдяки Вашому професіоналізму, практичному досвіду, відданості, сміливості й наполегливості Донецький національний технічний університет є незмінним лідером вищої технічної освіти нашого  регіону.

Ваші невичерпна енергія, працелюбність, мудрість у поєднанні з новаторством та комунікабельністю вражають Ваших колег, науковців, студентів та всіх оточуючих. Жорсткі та непередбачені виклики, яки були в історії університету, не зламали ні Вашого духу,ані віри в краще. Усі випробування зробили Вас і Ваших соратників непохитними у боротьбі за університет, за майбутнє всіх його співробітників та студентів. Тож нехай Ваше життя буде сповнене втіленими в реальність мріями і здійсненнями усіх починань, аби Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості й надалі сприяли розвитку наукової технічної думки.

Шановний пане Ярославе!

Пприйміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по професійній стежинці, реалізовувати плани і втілювати мрії! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking