Шановний пане Василю!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого 80-річного Ювілею від Дня народження!

Для всіх нас велика честь працювати в ім’я розвитку юридичної освіти і науки в один час із Вами! Ваша бездоганна праця та надзвичайний внесок в розвиток правничої освіти України стали окремим розділом історії успіхів нашої держави. Верховенство права, становлення української державності, захист прав людини – все це здійснювали та втілюють в життя дотепер  тисячі Ваших відданих учнів, випускники університету, науковців та фахівців Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ваше державна масштабність задумів і звершень, мудрість, виваженість та вимогливість поєднуються з душевним теплом та батьківською турботою.

Більш 800 наукових праць, сотні вчених, які наслідують Ваші розробки та наукові дослідження у сфері кримінального, конституційного права стали національним надбанням України. Свідчення цьому десятки державних премій та нагород за особистий внесок у реалізацію державної правової політики, за зміцнення законності та правопорядку та розвиток юридичної науки. Серед нагород знакові для кожного з нас Орден Ярослава Мудрого I-V ступенів, та найвища відзнака нашої держави – звання Героя України. Багатогранність Вашого таланту викликає захоплення правників всього світу. Координаційна ради Міжнародного союзу юристів, Рада директорів Європейської організації публічного права, Міжнародна асоціація законодавства, Міжнародна асоціація юридичної методології та багато інших зарубіжних партнерів мають за честь співпрацювати з Вами.

Ми сердечно дякуємо Вам за сумлінну і надихаючу працю, впевнені, що багато звершень та досягнень у розвитку юридичної науки і вихованні молодих правоохоронців ще попереду. Тож нехай поряд з Вами буде завжди Ваша команда відданих, працьовитих та небайдужих професіоналів, які будуть високо й гідно тримати вогонь Ваших незгасимих помислів і задумів на благо розвитку України!

Шановний пане Василю!

Прийміть щиросердечні вітання з Вашим 80-річним Ювілеєм!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту, творчої наснаги, всіляких особистих і творчих гараздів! Бажаємо, щоб кожен новий день був щедрим на успіхи, багатим на радісні звістки, приємні події та корисні справи! Плідних дослідницьких пошуків і творчої наснаги в подальшій роботі!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking