Шановний Сергію Павловичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. 17 років працювали в карному розшуку, від оперуповноваженого до заступника начальника управління з боротьби з організованою злочинністю ГУ МВС у Кіровоградській області, а згодом начальник ГУНП в Луганській області. За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, підтвердженням цього є те, що Вас у 2017 році президент України Петро Порошенко нагородив Вас відзнакою «За бездоганну службу».

Колектив інституту цінує Вашу підтримку та порозуміння щодо вирішення важливих життєвих питань діяльності вишу, спрямованих на організацію підготовки висококваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Шановний Сергію Павловичу!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking