Шановна Наталіє Олександрівно!

Вітаємо Вас з цим чудовим світлим днем – Днем народження!

Приємно усвідомлювати, що все це реалізувалося у нашій дружній родині, до якої Ви приєдналися, ставши курсантом Донецького училища міліції МВС України ще у далекому 1992 році.

А отримавши неоцінений досвід експерта в практичних підрозділах Донеччини та захоплення науковою діяльністю забезпечили Вам успішний захист кандидатської дисертації. Натепер Ви на високому рівні здійснюєте підготовку юристів, курсантів, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями, за що були неодноразово нагороджені відомчими відзнаками МВС України.

Інститут став саме тим місцем, де Ви змогли повністю реалізувати свої таланти. У важкі для Alma Mater часи Ви продовжуєте успішно та плідно працювати у рідному виші за новим місцем його розташування.

Дякуємо Вам за Вашу енергійність і невтомність, за Ваше натхнення до роботи, яким Ви щедро ділитеся зі своїми колегами, студентами,слухачами та курсантами. Ми дуже цінуємо Вашу людяність і доброту, Вашу готовність завжди допомогти, Ваше прагнення до руху вперед і вміння надихнути на досягнення високих результатів.

Шановна Наталіє Олександрівно!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking