Шановний пане Олексію!

Прийміть щирі вітання з Днем народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейським. Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність сприяли блискучій кар’єрі.

Незважаючи на Ваш молодий вік, своїм ставленням до служби, новаторським і творчим підходом до вирішення відповідальних завдань, здобули заслужений авторитет серед Вашого колективу та наших курсантів і студентів.

Підлеглі, колеги, друзі відзначають Вашу високу працездатність, професіоналізм, інтелігентність, уміння керувати великими колективами, здатність приймати виважені рішення. Ви є справжнім професіоналом своєї справи, а значить взірцем для оточуючих.

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Будьте добрим, будьте чесним, будьте справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідеї добра і справедливості.

Шановний пане Олексію!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking