Шановний пане Артеме!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі  Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. За час роботи у Донецькому юридичному інституті МВС України Ви зарекомендували себе як старанний, енергійний та ініціативний співробітник.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід, педагогічний талант, відповідальність, щиру людяність, порядність, які здобули Вам пошану та авторитет серед працівників та курсантів інституту.

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу, саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Щиро дякуємо Вам, що Ви, не зважаючи на всі труднощі та незгоди, лишаєтеся патріотом рідної держави та вишу і продовжуєте працювати з подвійною енергією на благо альма-матер, передаючи свій передовий досвід майбутнім поколінням юристів та поліцейських.

Шановний пане Артеме!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Хай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецьк
ого юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking