Шановний Сергію Михайловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ваш багаторічний досвід роботи на посаді директора Департаменту фінансово-облікової політики МВС України увінчаний доброю славою про Вас як талановитого керівника та професіонала своєї справи, який самовіддано та неупереджено працює на благо рідної держави, організовуючи на високому рівні фінансове забезпечення діяльності бюджетних установ та організацій, що належать до сфери МВС.

Ви не тільки втілюєте у собі наполегливість, відповідальність, але й подаєте належний приклад найбільш видатних людей сучасності. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний Сергію Михайловичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Хай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я процвітання і розквіту рідної України!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking