Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Владиславе!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту гордиться Вами як випускником, який отримавши багаторічний досвід викладацької діяльності, наразі продовжує працювати на благо рідної Alma Mater у Маріупольському центрі первинної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності був завжди спрямований на досягнення мети. А Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Ми цінуємо Вас як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога, який на високому рівні здійснює підготовку поліцейських держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці.

Шановний пане Владиславе!

Щиро бажаємо Вам, міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Хай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний