Неодноразово до фонду загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України надходила література від Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України.

За ініціативи директора Департаменту полковника поліції Геннадія Доскевича було порушено питання допомоги вишу-переселенцю у комплектуванні фонду загальної бібліотеки навчальною та науковою літературою.

У червні 2017 року бібліотеці навчального закладу було передано 124 примірника літератури юридичного спрямування. Координатором збору літератури серед колективу Департаменту стала заступник начальника відділу моніторингу управління моніторингу та інформаційно-аналітичної роботи ДПООНД МВС України Ірина Погребняк.

Серед завдань бібліотеки закладу вищої освіти пріоритетним виступає формування фондів за відповідними напрямками. Важливо наповнювати фонд не лише літературою для забезпечення навчальних дисциплін, а й ураховувати постійно зростаючі інформаційні потреби користувачів.

Днями ми отримали від Департаменту 212 примірників літератури, що була надрукована на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Жодної книги не можна оминути увагою.

Війна… Жінка… Здавалося би, що це – несумісні феномени людського буття. Часто говорять, що у війни не жіноче обличчя. Виявляється, ні! Книга Галини Сліпушко (творчий псевдонім – Анна Шила) «Жінка війни» - перше в історії України видання, де збройне протистояння на теренах нашої країни розглядається через історії жінок. Оповідання написані на основі інтерв’ю з 25 жінками – парамедиками, волонтерами, журналістами, військовослужбовцями, які вирушили на Схід боронити свою Вітчизну. Авторка розповідає про вистраждані долі героїнь, їхніми вустами говорить Україна.

Коли з людиною та з її країною нічого особливого не відбувається, життя такій людині здається нескінченним і стабільним. Власне, це стан життя, коли час вимірюється позитивними моментами. Людині, яка живе в «гарячій точці», час ніколи не здається нескінченним. «Щоденник Майдану» Андрія Куркова детально, по днях, розповідає про події, що відбувалися в Україні з самого початку Євромайдану. Це не революційний бойовик – це особистий щоденник письменника, документ, що описує життя в Києві і в країні під час Євромайдану, під час окупації Криму і після цих подій.

«МН17. Воєнний злочин РФ» - дана брошура присвячена світлій памяті пасажирів рейсу МН17, які загинули в результаті злочинної агресії Російської Федерації на сході України, їх рідним та близьким, які втратили дорогих людей, а також усім небайдужим до цієї трагедії, котрі прагнуть знати правду.

У книзі «Свята Русь» видатний французький історик, філософ Ален Безансон належить до найвідданіших друзів України. В одному з своїх інтерв’ю для французького видання він сказав, що Україна – це ключ та умова існування Російської імперії, яка розвалилася разом із комуністичним режимом, а вирішальний момент цього розвалу – не відокремлення балтійських країн, Центральної Азії і Кавказу, а нове відокремлення України.

Події і процеси, які описані Тетяною Водотика у книзі «Простір можливостей», відбувалися близько ста років тому. Авторка веде читача від загальних тенденцій розвитку економіки в другій половині XIX  - на початку XXст. До особистих історій підприємців, від зародження ідеї створення того чи іншого підприємства до спадку, що лишився від епохи заліза та пари.

Серія «Знамениті українці» представлена творами Володимира Духопельникова «Ярослав Мудрий» та Яна Батія «Андрій Шептицький».

Авторським колективом на чолі з Максимом Музикою виданий воєнний щоденник «Саур-Могила». Ця книга не стільки про місце, стільки про людей і серпневі події 2014 року. Як промінь ліхтаря, авторська свідомість вихоплює обличчя, дії і враження. Багато суб’єктивного, мало пафосу, можливо, є неточності, пов’язані з особистим сприйняттям подій і властивостями пам`яті. Існують речі, які неможна довго тримати в собі. І, найстрашніше, розуміння того, що завтра може не настати…

Шановні колеги, нова література представлена для вас у читальній залі Головного корпуса інституту.

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking