Вже декілька тижнів курсанти 2-го курсу факультету № 2 проходять навчальну практику на базі комплектуючих підрозділів поліції у секторах превенції. Саме цей вид практики дає можливість курсантам ефективно застосовувати у житті всі ті теоретичні знання, які вони отримували на протязі двох років навчання в Донецькому юридичному інституті.

Як приклад, курсанти Олександра Колєсова та Наталія Сахно, які свою навчальні практику проходять у Мар'їнському відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій область активно долучаються до життя сектора превенції та взаємодіють з громадою району.

Безпосередньо, 28 червня, курсантки спільно з заступником начальника сектора превенції Мар'їнського ВП Володимиром Морозовим вручили табличка «Тонка синя лінія» громадському формуванню «Охорона і правопорядок», які плідно співпрацюють з Мар'їнським ВП у сфері правопорядку, беручи участь у спільних патрулюваннях, припиненні та попередженні злочинів.

До речі, «Тонка синя лінія» ‑ це соціальний рух, який прийшов до України зі штатів. Там це символ місця поліції у суспільстві – тонка грань між законом і анархією. І, водночас вияв поваги до тих полісменів, хто віддав своє життя захищаючи закон. В Україні ініціативу започаткували восени 2017 року. Ініціаторами виступили поліцейські спільно з ветеранами АТО.

Коли суспільство, громадяни поліцейські спілкуються, допомагають один одному, підтримують один одного – це зближує і тоді не відбувається конфліктів. Треба розуміти один одного, не провокувати, не порушувати і перш за все – не бути байдужим до праці правоохоронців та допомагати їм.

Таким чином, ми можемо спостерігати, що у ході навчальної практики курсанти Донецького юридичного інституту МВС України активно долучаються до роботи правоохоронців.

На фейсбук сторінці сектору превенції Марїнського відділення поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області відображена участь курсантів ДЮІ у даному соціальному проекті.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Факультет № 2

Real time web analytics, Heat map tracking