Бібліотека Донецького юридичного інституту – це осередок актуальної, якісної інформації, необхідної для навчального та наукового розвитку користувачів. Тому питання акумуляції і збереження бібліотекою документів національного інформаційного простору, особливо юридичної спрямованості, є одним з головних   пунктів у формуванні бібліотечного фонду бібліотеки закладу вищої освіти.

Книга у впливі на мислення не має рівних, вона - інтелектуальний та емоційний чинник пізнання. Читання розширює кругозір, поліпшує мову, сприяє розвитку мислення та розуміння людської природи.

Багаторічне плідне творче співробітництво між Донецьким юридичним інститутом та Львівським державним університетом внутрішніх справ надає можливість отримувати до фонду загальної бібліотеки нашого інституту видання науковців ЛьвДУВС.

На сьогодні фонд бібліотеки вишу-переселенця нараховує понад 105 тисяч примірників літератури різного спрямування.

До створення фонду бібліотеки «з нуля» долучився і колектив Львівського державного університету внутрішніх справ. Перші книги поповнили фонд вишу-переселенця у 2015 році. На той період очолював університет генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук Валерій Середа. І сьогодні добре відгукуються про колишнього керівника у Львівському державному університеті внутрішніх справ ті, з ким довелося працювати панові Валерію, який по собі залишив сприйняття не кабінетного керівника, проте дуже принципового, вимогливого і цілеспрямованого. Також Валерій Середа патріот до глибин значення цього слова, разом з батальйоном був на Сході, боронив нашу землю. Тож має повагу серед бійців не тільки батальйону «Львів», а й інших добробатів.

З порозумінням Валерій В’ячеславович поставився до ситуації, в якій опинився Донецький юридичний інститут МВС України. Націлив колектив університету на необхідність надати «дончанам» допомогу у створенні фонду загальної бібліотеки навчального закладу.

Валерій В’ячеславович передав естафету шляхетних справ Роману Ігоровичу Благуті – кандидату юридичних наук, доценту, полковнику поліції, який з 2016 року обіймає посаду ректора одного з провідних закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання – Львівського державного університету внутрішніх справ.

Майже 500 примірників літератури передані до фонду загальної бібліотеки не лише з обмінного фонду бібліотеки університету, а й з особистих бібліотек науковців, яких об’єднує університет. 

Серед нових надходжень від колег-львівян ми отримали навчальні посібники, підручники та чергові номера Наукового вісника ЛьвДУВС. 

  • Використання інтерактивних методів навчання під час проведення занять з цивільного права та процесу: навч.-метод. посібник / Р.Я.Демків та ін. – Львів: ЛьвДУВС, 2018.-188 с.
  • Оперативно-розшукова діяльність підрозділів карного розшуку Національної поліції України: навч.посібник /укл: А.В. Баб як та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-256с.
  • Кісіль З.Р., Угрин О. Г. Психологія управління: навч.-метод. посібник.- Львів: ЛьвДУВС, 2018.-508с.
  • Корпоративне управління в системі економічної безпеки: навч.посібник / З.Б. Живко та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-456с.
  • Методологія сучасного правознавства: посібник /О.М. Балинська,В.А.Ященко.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-372с.
  • Цивільно-процесуальні документи у позовному провадженні (зразки оформлення): навч.-метод. посібник / Р.Я.Демків та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-212с.
  • Сімейне право України: підручник / Т.В. Бойчук та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-480с.
  • Фінанси підприємств: навч.посібник / Г.Я. Аніловська та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-440с.
  • Виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних із зміною ціни при проведенні публічних закупівель: навч.посібник / О.В.Авраменко та ін.- Львів: ЛьвДУВС,2018.-104с.
  • Головач Т.М. Англійська для спеціальних цілей: Психологія у практиці. Ч.2: навч.посібник.- Львів: ЛьвДУВС,2019.-84с.

А також Наукові вісники ЛьвДУВС психологічної та юридичної серії.

Запрошуємо до читальної зали № 2 (Головний корпус, м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) ознайомитися з літературою, що надійшла від колективу Львівського державного університету внутрішніх справ.

Щиро дякуємо колективу університету за підтримку та дієву допомогу у створенні та якісному наповненні фонду бібліотеки сучасною актуальною літературою, яка корисна як у навчальному процесі, так і для написання наукових робіт. До речі, літературою фонду користуються не лише здобувачі вищої освіти та співробітники вишу-переселенця, а таку можливість мають всі громадяни міста Кривого Рогу в рамках роботи Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний».

Колектив загальної бібліотеки

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking