З початку вступної кампанії проходять конкурсний відбір, складають необхідні випробування, які визначені Правилами прийому до Донецького юридичного інституту МВС України у 2019 році. Майже із всіх куточків країни приїхали абітурієнти для вступу до нашого вишу-переселенця. В Донецькому юридичному інститту МВС України  тепер можна не тільки отримати освіту за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», але вперше в цьому році відкрили набір за напрямками «Економіка» та «Публічне управління».

Однак, найбільша відповідальність лежить на плечах приймальної комісії і відповідального  секретаря,  які попри будь-які погодні умови, час доби та власну втому щодня допомагають абітурієнтам із подачею документів, знайомлять батьків із інститутськими проектами, привітно зустрічають кожного, хто вирішив приєднатися до вишу-переселенця.

Наші абітурієнти, мають мрію стати поліцейським, захищати громадян від злочинності, а для цього потрібно отримати відповідну освіту. Саме Донецький юридичний інститут МВС України, як провідний заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який входить до сфери управління МВС України надає можливості абітурієнтам з усіх куточків України отримати якісну освіту та здійснити мрію – стати поліцейським чи цивільним юристом.

У коридорах і аудиторіях інституту  батьки мають можливість поспілкуватися з керівництвом, викладачами інституту, поцікавитися умовами навчання, дізнатися багато нового про заклад вищої освіти.  Про те, як працює наша приймальна комісія, ми запитали у абітурієнтів  особисто.

Іван з міста Мелітополя:«Відверто кажучи, мені тут подобається, був здивований теплою зустріччю керівництва інституту, уважним ставленням, ввічливістю  до абітурієнтів. Це просто чудово, що випускники шкіл все частіше обирають професію поліцейського».  

Катерина з Миколавської області, с. Романівка: «Ще до того, як я вирішувала куди поступати, багато інформації знаходила на сторінках інформаційних порталів інтернет-ресурсів про  інститут, спостерігала у відеомаріалах за цікавим життям курсантів, як вони шикуються, виконують вказівки, марширують, намагалась уявити, як би я почувалась, якби була однією з них. Про інститут можу говорити лише з теплі слова.. Попри велику територію, незліченну кількість аудиторій і курсантів, почуваєшся у всьому цьому як вдома, ніби ти на своєму місці, ти частинка цього великого інституту».

Ми бажаємо їм сили та витримки нашій приймальній комісії і ці слова приємні та потрібні справі!

Побажаємо абітурієнтам інституту успішно пройти конкурсний відбір, і з 1 вересня 2019 року розпочати навчання в інституті в залежності від обраної майбутньої професії в якості курсанта, студента чи слухача.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking