Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег.

За Вашими плечима – досвід і визнання, більше того – Ви людина прогресу.

Ваш невичерпний запал, працелюбність, феноменальна рішучість, відкритість і людяність воістину вражає. Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності.

Вами зроблено чимало, проте попереду ще багато великих звершень, грандіозних перспектив і щасливих поворотів долі. Пишаємося, що маємо можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм та активну участь.

Шановна Ларисо Вікторівно!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові перспективи! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й