Одним з пріоритетних напрямків діяльності колективу кафедри господарсько-правових дисциплін виступає виховна робота серед студентської спільноти. Сучасне покоління потребує більшої інформованості про події, які відбувалися в  минулому та події, які потребують переосмислення    з позиції теперішнього  часу.

За ініціативи завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Кадали В.В. до напрямків виховної роботи на 2018-2019 навчальний рік було включено заходи патріотичного ,історичного та  благодійного спрямування. Такий підхід ґрунтувався на тому, що сучасна, цивілізована людина має бути активним членом суспільства з власною позицією, творчим підходом до вирішення питань, які потребує наше суспільство.

Одними з яскравих заходів виховної роботи за участі студентської спільноти факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС У країни, які було проведено колективом кафедри господарсько-правових дисциплін можна вважати:

 1. Формування рис патріотизму, повагу до історії та традицій колективом кафедри господарсько – правових дисциплін серед студентства факультету № 3 представлено спільною участю у заходах наступного змісту: інформаційно - пізнавальний захід на тему: «Свято пам’яті та перемоги» (доценти кафедри господарсько-правових  дисциплін Кадала В.В., Гузенко О.П., Хайлова Т.В. доцент кафедри загально-правових Князькова Л.М.; доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Нестеренко К.О. та методист факультету № 3 денної форми навчання Кукса О.Л.); співбесіда з студентами з нагоди Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України та  долучення їх до міського Параду вишиванок у Кривому Розі. Зокрема, в урочистій ході студенти та викладачі ДЮІ МВС України пронесли 150-ти метровий Державний Прапор України. Будучи вишем-переселенцем, який уже не перший рік власним прикладом показує молодому поколінню потребу здійснювати повагу до історії та традицій (Кадала В.В., Гузенко О.П. та Макаренко Н.А.).
 2. З позиції опанування ключових рис Європейської культури завідувачем кафедри Кадалою В.В. та доцентами Гузенко О.П. і Хайловою Т.В. 14.09.2018 року було проведено інформаційно - пізнавальний захід на тему «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики» зі студентами 2-3 курсу денного відділення, які навчаються за фахом 081 «Право». Мету інформаційно - пізнавального заходу було досягнуто. Студентська спільнота отримала інформацію щодо пріоритетності євроінтеграційних процесів як для молодого покоління України, так і для розбудови демократичного суспільства. В цілому заходом було охоплено майже 50 осіб студентської аудиторії.
 3. Формування правової культури у студентських колективах відбулося шляхом доручення їх до наступних акцій: тренінг-вікторина «Я несу відповідальність за свої вчинки» Результатом проведення тренінг-вікторини «Я несу відповідальність за свої вчинки» стало більш тісно спілкування з учнівською молоддю, формування в неї правової культури, що сприяє становленню освіченого та відповідального громадянина сучасної країни (Кадала В.В., Громенко Ю.О.), диспут – семінару «Права людини в Україні», який було проведено з учнями 10-х та 11-х класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області та з учнями 11-го класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (доценти Гузенко О.П. та Хайлова Т.В.), заходи з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права для учнів 5-го та 9-го класу: «Будь помітним» на дорозі! за участі студентів, курсантів та працівників кафедри господарсько-правових дисциплін Кадала В.В. та Громенко Ю.О. та заходів щодо зустрічі з представниками Молодіжної ліги майбутніх поліцейських. З цієї нагоди мало позитивний вплив на свідомість студентів, підвищення відданості обраному фаху участь у зустрічі з представниками сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області на чолі з начальником сектору підполковником поліції Романовою Ольгою Іванівною.
 4. Формування такої риси як взаємоповага та вдячність кожного студента факультету № 3 ДЮІ МВС України до професії вчителя, до викладачів інституту та до нашої Альмаматер, відбулося на базі тематичних заходів, які було запропоновано з ініціативи представників колективу кафедри господарсько - правових дисциплін на чолі з завідувачем Кадалою В.В., з метою проведення тренінгів, диспутів-семінарів, тренінгів-вікторин у навчальних закладів міста в рамках програми «Відвідай рідну школу»,. зокрема «Булінг у школі», «Безпека в Інтернеті: що потрібно знати» (Кадала В.В., Громенко Ю.О.), а також проведення патріотично-пізнавального заходу «Тобі наша шана Альма-матер» серед студентів факультету №3 ( доценти Гузенко О.П. та Хайлова Т.В.).

5.Розвитку у студентів риси співчуття до чужої біди, морально-етичного, гуманістичного ідеалу людини допомагати ближньому сприяло проведення 05.09.2018 року професорсько-викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін на чолі з завідувачем кафедри Кадалою В.В. в Криворізькій загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ступенів №1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (директор Кисла Тетяна Анатоліївна) благодійної акції «Посмішка дитини безцінний скарб ». Захід було приурочено до 1 вересня 2018 року з метою поповнення спортивного інвентарю для учнів загальноосвітньої школи-інтернату. Учасниками акції стали завідувач кафедри к.ю.н. Кадала В.В., доценти Громенко Ю.О., Гузенко О.П., Макаренко Н.А., Родіна В.В., Хайлова Т.В. Мета благодійної акції «Посмішка дитини безцінний скарб» досягнута, вихованці Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №1 отримали спортивний інвентар, приємне спілкування у колі друзів, емоційну та моральну підтримку. Під час прощання з учнями школи-інтернат І-ІІ ступенів №1 основною нагородою для викладачів кафедри господарсько-правових дисциплін стали безцінні щирі посмішки, які сяяли на дитячих обличчях. Про проведення даного заходу колектив кафедри поділився з студентською спільнотою факультету №3, де виклав позицію доцільності та необхідності їх участі у таких заходах в майбутньому. Саме такі акції надають можливість, зауважив завідувач кафедри Кадала В.В. формувати у сучасному суспільстві розуміння благодійності як морально-етичного, гуманістичного ідеалу людини допомагати ближньому. В продовження виховної роботи студенти не залишалися байдужими до долі рідного вишу і неодноразово долучалися до поповнення фонду бібліотеки інституту.

В цілому план заходів викладачів кафедри господарсько-правових дисциплін з виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік досяг своєї мети.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 

Доцент кафедри  господарсько – правових дисциплін,

Гузенко Олена

Real time web analytics, Heat map tracking