Ідучи шляхом глобальних і важливих змін, аналізуючи помилки й долаючи опір старої системи, попри байдужість, зневіру та критику, переборюючи нестерпний біль втрат і радіючи успіхам та першим перемогам, крок за кроком Ви створюєте нову поліцейську структуру країни, будуєте нову поліцію!

Ваш труд неймовірно важливий і відповідальний. На Вас покладено місію з охорони прав і свобод людини, саме від Вас залежить спокій у країні, формування правової свідомості й дотримання кожним із нас законів України.

Найбільші Ваші досягнення – це відроджена довіра пересічних громадян, співпраця з ними в боротьбі за безпеку, у протидії злочинності, підтриманні публічного порядку.

Завдяки Вашій наполегливості, вимогливості, відповідальному ставленню до служби, сміливим учинкам зростає авторитет Національної поліції.

Нам особливо приємно визнати, що до сміливої родини українських поліцейських приєдналися наші курсанти – прогресивна молодь, яка, навчаючись у Донецькому юридичному інституті МВС України, уже долучилася до реформи правоохоронної системи, є гідною надією суспільства у встановленні правопорядку й викоріненні корупції. Відтак майбутні фахівці продемонструють новий рівень роботи Національної поліції та доведуть, що служба в ній стане їхнім справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання вірно служити українському народові й змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції.

У цей святковий день ушануємо всіх, хто тісно й свідомо пов’язаний із професією поліцейського, хто стоїть на варті законності, сумлінно виконує службові обов’язки, самовіддано працює, виявляючи справжній патріотизм і залишаючись вірним Присязі – усім працівникам структурних підрозділів Національної поліції України, співробітникам і курсантам Донецького юридичного інституту МВС України.

Бажаю Вам вдалої служби, успіхів у всіх задумах і починаннях, людської вдячності, виваженості та злагодженості в роботі, легкості у виконанні завдань, мужності, відсутності ризику, порозуміння з колегами й рідними.

Нехай Ваші професійні зусилля, практичний досвід, уміння правильно реагувати на несприятливі обставини, людяність, нетерпимість до несправедливості й беззаконня на рідній землі завжди будуть винагороджені повагою і довірою співвітчизників!

Щиро зичу Вам міцного здоров’я і достатку як запоруки професійних успіхів, звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

Повертайтеся додому цілими й неушкодженими!

Хай щастить Вам у всьому!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking