Шановна Валеріє Олександрівно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від дружнього колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша праця на ниві медицини у нашому вищому навчальному закладі заслуговує на щиру сердечну подяку. Ви завжди вчасно приходили на допомогу в скрутні хвилини. Ваша вміла фахова робота і душевне тепло стишували біль та заспокоювали хвилювання, адже бути медичною сестрою – це Ваше високе покликання.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – красу, наполегливий та цілеспрямований характер, рідкісний талант щиро співчувати людям.

Шановна Валеріє Олександрівно!

У цей по особливому святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та терпіння! Хай будь-які негаразди не турбують Вас, а поряд - завжди панує любов і пошана рідних та близьких! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking