Шановний пане Пилипе!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш професійний практичний досвід роботи, який Ви розпочали в органах внутрішніх справ під час служби у секторі Державної служби боротьби з економічною злочинністю Саксаганського районного відділу Криворізького міського управління на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого, а також почуття відповідальності, вірність обраній справі, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів, адже сьогодні Ви очолюєте факультет № 4 Донецького юридичного інституту.

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Вам завжди під силу нові починання, а Ваша енергійність та життєрадісність, оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи та доброзичливе відношення до кожного, разом з життєвим та професійним досвідом саме ті риси, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний пане Пилипе!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння колег і підлеглих, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку Вашому домі!

 З повагою

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking