Донецький юридичний інститут МВС України успішно продовжує свій розвиток  висвітлюючи про свою діяльність в регіональних та центральних  друкованих виданнях. Завдяки постійному інформуванню у джерелах друкованих видань, а саме газетах та журналах Донецький юридичний інститут МВС України інформує суспільство про свої досягнення та нововведення.

Цього року вперше у м. Кривий Ріг здійснюється підготовка фахівців за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальністю «Економіка» спеціалізації «Економічна безпека підприємства».

Кожного року розпочинається вступна кампанія для випускників шкіл та осіб, які бажають підвищити свій освітній рівень. Літо – це напружена пора для колективу Донецького юридичного інституту. Вступна кампанія – надзвичайно важливий період діяльності вишу. Приймальна комісія працює без вихідних. Абітурієнти, бажаючи отримати якісну вищу освіту з підготовки кваліфікованих поліцейських та юристів, вже у вересні   натхненно почнуть навчальний процес, як курсанти, студенти, магістри та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України.

Дуже приємно, що в цьому році вступити до вишу виявили бажання представники з різних регіонів України, що свідчить про спроможність інституту готувати кваліфікованих фахівців-поліцейських для всієї держави та плідно взаємодіяти з практичними підрозділами Національної поліції України в областях.

Крок за кроком, йдучи вперед, ми систематично формуємо наших прихильників, а для кращої інформованності саме друковані видання допомогають нам.

Особливо приємним є той факт, що серед таких друзів-партнерів, є представники як місцевих і регіональних ЗМІ, так і центральних mass-media, які постійно беруть участь в урочистостях вишу-переселенця, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу у медійному просторі.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking